مجله سیمدخت
0

مریم حمزه‌ای، حرفه ای ترین مرکز آرایش دائم در کشور

مریم حمزه‌ای، حرفه ای ترین مرکز آرایش دائم در کشور
بازدید 177

مرکز زیبایی دائمی مریم حمزه‌ای، یک نمونه بی‌نظیر از پیشرفت و تعهد در عرصه آرایش دائم و میکروبلیدینگ است. خانم مریم حمزه ای، با شروع فعالیت‌های خود از دوران جوانی و دوران آغازین دهه سوم زندگی خود، یعنی در سن 21 سالگی، عهده‌دار یک سفر حرفه‌ای پر از یادگیری و پیشرفت گردید. از آن زمان، او نه تنها تمرکز خود را بر روی ارتقاء مهارت‌های خود گسترش داده است، بلکه به شکل مداوم در دوره‌های تخصصی مختلف شرکت کرده و تجربیات گوناگونی جذب کرده است.

اکنون با گذشت بیش از 13 سال از آغاز فعالیت، مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای به یکی از برترین و حرفه‌ای‌ترین مراکز آرایش دائم در کشور تبدیل شده است. خانم حمزه‌ای به عنوان مدیر این مرکز، توانسته است نه تنها موفقیت فردی خود را بیان کند، بلکه به عنوان سرپرست بزرگترین آکادمی آموزش میکروبلیدینگ و آرایش دائم در کشور شناخته شود. ایشان دارای سوابق تدریس در یکی از ایالت‌های برزیل بوده و این تجربه باعث پربار شدن کارنامه حرفه‌ای ایشان گردیده است.

مریم حمزه‌ای، حرفه ای ترین مرکز آرایش دائم در کشور

مریم حمزه‌ای، حرفه ای ترین مرکز آرایش دائم در کشور

تعداد قابل توجهی از افراد علاقه‌مند، به لطف آموزش‌های حرفه‌ای میکروبلیدینگ ارائه شده توسط این مرکز، به بازار کار وارد شده و به تحقق رویای حرفه‌ای خود دست یافته‌اند. کیفیت بی‌نظیر کار پیگمنترهای مرکز زیبایی مریم حمزه‌ای، به شدت از استانداردهای بین‌المللی پیروی می‌کند و این مرکز با دستاوردهای خود توانسته است رضایت کامل افراد را جلب نماید. این امر نه تنها نتیجه تلاش‌های پیوسته خانم حمزه‌ای بوده است بلکه نمایانگر پیشرفت و تعهد بی‌وقفه این مرکز به ارائه خدمات برتر و ارتقاء هنر زیبایی است.

https://maryamhamzei.com/

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید