مجله سیمدخت
0

ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن (SLP) چیست؟

ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن
بازدید 37

توکن اسموث لاو پوشن (SLP) چیست؟

اکسی اینفینیتی یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که به کمک آن می‌توان قدرت اسموث لاو پوشن را افزایش داد. اکسی (Axie) یک موجود دیجیتالی است که می‌توان آن را جمع آوری کرد، پرورش داد، آموزش داد و در نهایت از آن در این دنیای قابل مشاهده در جنگ استفاده کرد.

اسموث لاو پوشن

اسموث لاو پوشن (Smooth Love Potion) نوعی ارز دیجیتال است که در بازی متاورس اکسی اینفینیتی وجود دارد. کاربران به کمک این رمزارز می‌توانند اکسی‌ها را که موجودات دیجیتالی کلکسیونی در بازی هستند پرورش دهند.

اکسی اینفینیتی یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که به کمک آن می‌توان قدرت اسموث لاو پوشن را افزایش داد. اکسی (Axie) یک موجود دیجیتالی است که می‌توان آن را جمع آوری کرد، پرورش داد، آموزش داد و در نهایت از آن در این دنیای قابل مشاهده در جنگ استفاده کرد.

شخصیت‌های متحرک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ویژگی‌های منحصر به فردی که نشان دهنده در دسترس بودن و قدرت مبارزه آن‌ها است داشته باشند. علاوه بر این، از بلاکچین اتریوم می‌توان برای ذخیره تمام اطلاعات ژنتیکی آنها استفاده کرد.

 

برای بازتولید اکسی تعداد توکن مشخصی لازم است که تعداد آن با محاسبه نوع والد مشخص می‌شود. قبل از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ هزینه پرورش موجودات در قالب اکس پی بود؛ اما پس از انتشار نسخه آلفای بازی استفاده جدیدی برای اکس پی در نظر گرفته شد و یک رمزارز جدید مسئول کارهای آن شد.

سازندگان اسموث لاو پوشن

ترانگ نگوین مدیر عامل شرکت شغل خود به عنوان مهندس نرم‌افزار در ایالات متحده را رها کرد تا روی این پروژه تمرکز کند. به گفته نگوین، پتانسیل حوزه گیمینگ به طور قابل‌توجهی تحت تأثیر بلاکچین قرار گرفته است زیرا بسیاری از گیمرها دارایی‌های زیادی در بازی‌های شناخته‌شده ندارند.

طبق گفته بازیکنان بلاکچین، پلتفرم اتریوم آنها را قادر می‌سازد تا یک «بازی رویایی» بسازند. به گفته نگوین، روش پرورش برای کسانی ایجاد شده است که قبلاً بازی‌های کلکسیونی مانند کریپتو کیتیز (CryptoKitties) را انجام داده‌اند.

توکن اسموث لاو پوشن (SLP) چیست؟

توکن ERC-20 اسموث لاو پوشن که قبلا با نام اسمال لاو پوشن شناخته می‌شد در پاسخ به این تقاضا ایجاد شد.

اکسی اِج توکن گیمینگ اسموث لاو پوشن را ایجاد کرده است. این رمزارز بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و حضور آن در استخر نقدینگی یونی سواپ باعث شده بتواند در فضای گیمینگ و دیفای نفوذ کند.

این توکن با وجود اینکه یک توکن گیمینگ پیچیده نیست اما به دلایل جالبی استفاده می‌شود. این توکن در درجه اول به عنوان یک ارز دیجیتال مهم برای پرورش حیوانات خانگی در اکسی اینفینیتی استفاده می‌شود.

کاربرد اسموث لاو پوشن

کاربرانی که این ارز دیجیتال دارند می‌توانند از ویژگی‌هایی که برای ارائه یک تجربه گیمینگ موفق در اکسی اینفینیتی طراحی شده است بهره‌مند شوند: امکان پرورش اکسی‌ها تا هفت بار در بازی، دریافت پاداش‌های مشوق توسط پس از رسیدن به سطوح مشخص، امکان خرید و فروش آیتم‌ها در یونی سواپ.

اسموث لاو پوشن چگونه کار می‌کند؟

برای پرورش دست یک اکسی باید مقدار خاصی از پوشن‌ها (معجون) خورده شود. تعداد نژادهای هر دو والدین بر هزینه هر پرورش تأثیر می‌گذارد. محاسبه مقدار پوشن به این صورت است که اگر والدین تعداد نژاد بالایی داشته باشند پوشن‌های بیشتری برای پرورش آنها مورد نیاز است.

مجاز بودن پرورش هفت مرحله دارد. با توجه به نمودارهای منتشر شده؛ در سطح اول حدود ۱۰۰ اسموث لاو پوشن، سطح دوم ۲۰۰، سطح سوم ۳۰۰، سطح چهارم ۵۰۰، سطح پنجم ۸۰۰، سطح ششم ۱۳۰۰ و سطح هفتم ۲۱۰۰ اسموث لاو پوشن استفاده می‌شود.

در این رابطه بدانید: https://nipoto.com/tether

نحوه به دست آوردن توکن‌های اسموث لاو پوشن

رایج‌ترین راه برای به دست آوردن پوشن‌ها، دریافت آنها به عنوان جایزه پس از برنده شدن در یک بازی در اکسی اینفینیتی است. اگرچه این روند ممکن است زمان زیادی طول بکشد زیرا امکان دارد قبل از اینکه بتوانید اولین نژاد را اجرا کنید باید در ۱۵ مسابقه برنده شوید. البته برای جلو افتادن و به دست آوردن این توکن بیشتر می‌توانید مقداری از آن را در یونی سواپ یا سایر صرافی‌ها بخرید.

قیمت

ارزش کلی این توکن سقف مشخصی ندارد و عرضه چرخشی آن به طور مداوم در حال تغییر است. به این دلیل که این توکن‌ها همیشه در نتیجه اکشن‌های درون بازی ایجاد می‌شوند و هر زمان که اکسی‌های جدید از طریق فرآیند پرورش تولید می‌شوند بخشی از این توکن‌ها سوزانده می‌شوند. در نتیجه دریافت این رمزارز مشروط به انجام بازی اکسی اینفینیتی است.

در نتیجه با گسترش پایگاه کاربران اکسی اینفینیتی، افزایش مشارکت بازیکنان، افزایش مسابقات درون بازی و سایر فعالیت‌های منجر به تولید این توکن می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه تعداد توکن‌های ایجاد شده شود.

کوین اسموث لاو پوشن هم در متاورس اکسی اینفینیتی و هم به دلیل اقتصاد گیمینگ، در بازار ارزهای دیجیتال دارای ارزش است. اساساً اسموث لاو پوشن با بسیاری از ارزهای درون بازی دیگر متفاوت است زیرا این توکن در صرافی‌های غیرمتمرکز، در پلتفرم اکسی اینفینیتی و بازار اکسی و همچنین بازارهای متاورس و ان اف تی به طور کل معامله می‌شود.

منبع خبر: https://nipoto.com/mag/what-is-smooth-love-potion/

 

برچسب ها : اتریوم,ارز دیجیتال,اکسی اینفینیتی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *