مجله سیمدخت
0

15 نشانه‌ای که بدون شک نشانه‌گذاری مجردی باید باشند

بازدید 80

1. شما از تنهایی راحت نیستید

آزمون علامت عدد یک برای مجرد بودن چگونه به شما ناراحتی می‌آورد؟ این ممکن است برای برخی افراد یکی از دشوارترین احساسات جهت مدیریت باشد. “یک رابطه جدید اغلب نیاز به درک دارد، اما آنچه بیشتر مورد نیاز است، یادگیری این است که چگونه در مواقع تنهایی تنها نباشیم.”
با تجربهٔ مسیر فردی به راحتی پرواز کنید و آیندهٔ روابط شما از مزایای آن بهره‌برداری خواهد کرد. اما هنگامی که آماده به بازگشت به جایی هستید، حتماً مطمئن شوید که آنچه که زنان همیشه می‌خواهند بشنوند را به خوبی می‌فهمید.

2. شما فقط یک رابطه را به پایان رساندید

گاهاً به اشتباه، من اغلب این اقدام را مرتکب می‌شوم. “تازه از یک رابطه جدا شده‌ام و به جای اینکه زمانی را برای بازتاب و تحلیل وضعیتم اختصاص دهم، بلافاصله سعی می‌کنم با فرد دیگری آشنا شوم.” سولتی به خوبی آن را به یادآوری می‌کند که این نوع رفتار معمولاً از ترس از تنهایی نشئت می‌گیرد، اما اهمیت دارد که پس از جدایی، به منظور بهبود و بازیابی، زمان مورد نیاز را در نظر بگیریم.

3. شما هنوز عاشق سابق خود هستید

آیا هنوز تصمیم به قطع تلفن قدیمی‌تان را گرفته‌اید؟ در این صورت، بدون شک بهتر است قبل از اینکه به مسائل جدیدی بپردازید، وقتی را برای غلبه بر آنها اختصاص دهید. شما تنها به فردی مشابه گذشته‌تان جذب خواهید شد، زیرا آنچه را بر آن تمرکز می‌کنید را جذب می‌کنید.
“به جای اینکه به چیزهایی که از رابطه‌تان یاد گرفته‌اید، اهمیت دهید. بدانید کدام موارد خوب بوده‌اند و کدام‌ها موثر نبوده‌اند، و به عنوان نعمت قدردان باشید. سپس برای وضعیت کنونی‌تان سپاسگزار باشید. شاد بودن در لحظه، بهترین روش برای پیشروی از رابطه‌های گذشته خود است.”

4. شما نسبت به هر همسر احتمالی فوق العاده شک دارید

گاهی وقت‌ها قرار ملاقات‌های پیوسته و بدون شانس برای مدت طولانی می‌توانند شما را خسته کنند. اگر این احساس به شما دست داده‌است، احتمالاً خوب است که کمی توقف کنید و از تلاش‌های بیشتر برای ملاقات با افراد استراحت کنید.
“اگر از ابتدا دچار عدم اعتماد به سازمان یا ناامیدی شده‌اید، بهتر است تا زمانی که بتوانید کمی به جستجوی روح و آگاهی خود بپردازید و به جایی برسید که به خودتان، فرآیند یا به طور کلی به مردان و زنان اعتماد داشته باشید.”
“بسیار اوقات ما خودمان را به بیرون می‌کشیم، فقط به این دلیل که ناخودآگاه به دنبال نقاط ضعف و نقص در روابط هستیم و آنها را خراب می‌کنیم.”

5. شما همیشه یک “پشتیبان” در انتظار دارید

اگر متوجه می شوید کـه تا زمانی کـه دوست پسر یا دوست دختر بعدی در انتظار شماست، آماده جدایی از کسی نیستید، احتمالاً باید برای مدتی مجرد باشید.
این همچنین نشان می‌دهد کـه شـما احتمالاً از تنهایی می‌ترسید. بـه جای این کـه همیشه یک برنامه پشتیبان داشته باشید، سعی کنید قبل از جستجوی یک شریک جدید، با این ایده کـه جزئی از یک زوج نباشید آسان تر باشید. بـه جای ان می توانید دوستی‌هاي‌ مردانه قوی تری ایجاد کنید.

6. انتظار دارید هر قراری به یک رابطه تبدیل شود

“بزرگ‌ترین نشانه این است که به استراحت نیاز دارید، آن است که به شدت احساس می‌کنید و تلاش می‌کنید که با هر فردی که ملاقات می‌کنید، به سرعت به یک رابطه پایدار و عمیق دست پیدا کنید – پیش از آن که هر یک از شما فرصتی برای شناختن یکدیگر داشته باشید.
یک بار دیگر، این رفتار به عدم تمایل به تنهایی بماندن باز می‌گردد، “و اگرچه ممکن است این تاحدی آشنایی بین شما ایجاد کند، خواهید فهمید که هیچ کس قادر نیست نیازها یا انتظارات شما را به‌خوبی تامین کند. شما باید تا به امروز از خودتان راضی باشید. سپس می‌توانید واقعاً در مورد شخصیت مقابل آموزش‌پذیری داشته باشید و اگر فهمیدید که او برای شما مناسب است، پس مراحل را ادامه دهید.”

7. شما فقط زمانی خود را دوست دارید که در یک رابطه هستید

تعدادی از افراد تا زمانی که در یک رابطه نباشند، اغلب احساس خوبی نسبت به خود ندارند. اگر عزت نفس شما با وضعیت رابطه‌تان تنبل شده باشد، سخت می‌شود به راحتی با خودتان همراه بمانید یا از تجارب مثبت در مورد قرار ملاقات و روابط بهره‌برداری کنید.
“به تقویت عزت نفس‌تان بپردازید و ارزش و شخصیت خودتان را از طریق هویت خود به دست آورید – نه از طریق آنچه برای یک فرد دیگر هستید. انجام این کار به روابط آینده‌تان کمک خواهد کرد تا سالم‌تر و شادتر باشند.”

8. شما به شدت مشغول هستید

چندین اتفاق افتاده؟ مشکلی نیست که تا حدی به گذشته نگاه کرده و به هدف‌هایتان متمرکز شوید. «برای رشد و پیشرفت روابط، حتماً نیاز به زمان دارند. اگر زمانی برای اختصاص دادن ندارید، آنگاه بهترین است که مدتی به خودتان فرصت دهید تا در تنهایی به خودتان بپردازید. این می‌تواند زمان مناسبی باشد تا بر روی رشد شخصی خود تمرکز کنید.»

9. شما نمی توانید از فکر کردن در مورد یک رابطه دست بردارید

اگر رابطه‌ی شما به مشکل می‌خورد و هر آخر هفته تلاش می‌کنید با سفرها و فعالیت‌های مختلف به یکدیگر نزدیک شوید، ممکن است بهتر باشد مدتی به تنهایی باقی بمانید. به طور خلاصه، جستجوی راه حل در خارج، به جای پرداختن به زیرپوشان درونی، معمولاً به نتایج مطلوب نمی‌رسد.
“هیچکس نباید مسئول دوست داشتن شما بهتر و بیشتر از خودتان باشد. برای خوشبختی‌تان، نباید به دیگران وابسته شوید. بهتر است خودتان را قبول و دوست داشته باشید، سپس ببینید که چگونه افراد شگفت‌انگیز به اسانی وارد زندگی‌تان می‌شوند.”
حالا، وقت آن رسیده که آمادگی دوباره به شروع روابط را داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که درباره‌ی کارهایی که قبل از شروع روابط انجام می‌دهید، برنامه‌ریزی هوشمندانه‌ای دارید.

10. شما اخیراً با خیانت برخورد کرده اید

یک خیانت در رابطه می‌تواند به طور جدی تاثیر منفی بر روابط شما داشته باشد. “خیانت کردن می‌تواند جذابیت دارایی نباشد، اما اغلب اثراتش بر روابط آینده‌مان را نادیده می‌گیریم.” اگر به خیانت دچار شده‌ایم، ممکن است با وسوسه برداشت غیرمثبت از افراد جدیدی که بعداً با آنها آشنا می‌شویم، روبرو شویم.
یا حتی بدتر از این، ممکن است فرض کنیم که دلایلی وجود دارد که شخصی به ما خیانت کرده و این تصور را داشته باشیم که این اتفاق دوباره رخ می‌دهد. هر چه مراقبت‌هایی برای جذاب ماندن و در مقابل فریب خوردن مجدداً می‌کنیم، اینکه اگر خودمان خیانت کرده‌ایم، ارزش دارد علل آن را بررسی کرده و به عمق مسئله نفوذ کنیم تا از تکرار آن جلوگیری کنیم.

11. شما استانداردهای بالایی برای شرکای بالقوه خود ندارید

اگر هنگام ملاقات با کسی متوجه می‌شوید که واقعاً با شما سازگار نیست ولی تصمیم می‌گیرید تلاش کنید تا ارتباط را پیش ببرید، ارزش دارد که در زندگی عاشقانه‌تان توقفی ایجاد کنید.
زمانی که به کسی می‌پردازید که واقعاً با اهداف و انتظارات شما هماهنگ نیست، اما تصمیم می‌گیرید تا به هر حال تلاش کنید، این تصمیم ارزشش را دارد که در مسیر دوست‌یابی خود توقف کنید.
در واقع، شما باید معیارهایتان را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که در رابطه با چه نوع افرادی همگامی می‌کنید. همچنین باید از خودتان بپرسید که در کدام زمینه‌ها اهمیت دارید و چه ارتباطاتی را نمی‌پذیرید. انتخاب شریک زندگی نباید تنها به دلیل علاقه‌اش به شما باشد، چون این کار باعث می‌شود که از خودتان کمک برید.

12. شما همیشه در روابط احساس “گره خوردگی” می کنید

این نشانه واضحی اسـت کـه شـما باید برای مدتی مجرد باشید. “هیچ ایرادی ندارد کـه آزادی خودرا بخواهید و وادار نباشید بـه کسی پاسخگو باشید. اگر دریک رابطه شـما را دچار اضطراب میکند و باعث میشود احساس خفقان کنید، بهترین کار این اسـت کـه بمانید یا مجرد شوید.”

13. شما در حال تجربه تغییرات زندگی هستید

زمان‌های انتقالی می‌تواند شروع یک رابطه جدید را دشوار کند. “تغییر شغل، نقل مکان به یک شهر جدید، پایان دادن به ازدواج یا یک رابطه، این موارد نیاز به تمرکز ذهنی و مراقبت از خود دارند.” “مسائل خود را انجام دهید، روی خوب بودن با خودتان و مرتب کردن جزئیات زندگی تمرکز کنید، سپس، وقتی همه چیز حل شد، و یک حالت عادی جدید برقرار شد، فرد بزرگی را از آن سطح انرژی جذب خواهید کرد.”

14. شما مطمئن نیستید که چه می خواهید

“ضروری است که به وضوح بدانید که چه چیزی میخواهید و به چه چیزی نیاز دارید – از نظر ذهنی، عاطفی، جسمی و روحی از شریک زندگی، و همچنین اینکه چه چیزهایی را نمیخواهید قبل از شروع قرار گذاشتن در نظر بگیرید.” “اگر در مورد ویژگی‌هایی که برای شما اهمیت دارند مطمئن نیستید، نمی‌دانید به دنبال چه چیزی هستید یا چه زمانی آنها را خواهید پیدا کرد.”

15. شما تعطیلات مهم یا رویدادهای زندگی را به تنهایی سپری نکرده اید

آیا تا به حال اتفاق افتاده که به دلیل نخواستن برای تجربه فصل تعطیلات، تولد بزرگ یا روز ولنتاین به تنهایی، در یک رابطه باقی بمانید؟ این شواهد قاطعی به شما می‌دهد که ارزش دارد زندگی مجردی را تجربه کنید.
اگر احساس ناراحتی می‌کنید که به تنهایی به جشن گرفتن نقاط عطف و تعطیلات می‌پردازید، ممکن است برای مدتی تصمیم بگیرید تا به صورت مجرد زندگی کنید و این رویدادها را تجربه کنید. باید اعتقاد داشته باشید که می‌توانید در این موقعیت‌ها به تنهایی کنار بیایید.

و در پایان

مجرد بودن می‌تواند بهترین یا بدترین چیز باشد، بسته بـه این کـه چه کسی هستید، نگرش و میزان بدبین یا خوش بین هستید. البته، همه ی می‌خواهند عشق را پیدا کنند و ان یک خاص را داشته باشند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *