مجله سیمدخت
0

25 تا از زیباترین قلعه های شنی جهان

بازدید 57

آلمانی ها رکورد  دار ساخت بلندترین قلعه شنی

به گزارش منابع، هدف اصلی از ساخت این قلعه بود تا در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شود. برای ساخت این قلعه، از ۳۵۰۰ تن شن فشرده استفاده شده است.
قبل از این، رکورد ساخت قلعه‌ای با بالاترین ارتفاع متعلق به هندی‌ها بود که ارتفاع آن ۱۴.۸۴ متر بود. این قلعه آلمانی در پارک Duisburg-Nord شهر دویسبورگ ساخته شده است و تا پایان ماه شهریور بازدید عمومی را دریافت خواهد کرد.
ساخت این قلعه شنی به وسیله شرکت گردشگری آلمانی Schauinsland-Reisen انجام شده است و ارتفاع آن به ۱۶.۶۸ متر می‌رسد که در حال حاضر بی‌رقیب در دنیا است.
نمای بیرونی و ظاهر این قلعه نیز بسیار زیباست و تصاویری از قلعه‌های بودایی تایلند و ساختمان پارتنون یونان را به تصویر می‌کشد. در انتهای این قلعه نمایی سنتی از قلعه‌های معمول در کشورهای اروپایی قرار دارد.
برای ساخت این قلعه، ۱۹ هنرمند از سرتاسر جهان همکاری کردند و از تجهیزات سنگین راهسازی مانند بیل مکانیکی و جرثقیل برای اتمام آن استفاده شد. ساخت این قلعه در مدت ۲۵ روز به اتمام رسید.

در پایان

این قلعه‌های شنی که توسط یک گروه از متخصصان و هزاران داوطلب آفریده شده‌اند، به عنوان بلندترین و بلندترین مجسمه‌های شنی ساخته‌شده در جهان شناخته می‌شوند. برای دستیابی به این انجام، بدون حضور یک فرد رویایی با دانش و استعداد در زمینه بازاریابی، فروش و تشویق یک تیم بزرگ به اجرا، امکان‌پذیر نبود…

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *