مجله سیمدخت
0

آمازون پاسخی به شایعات و گمان‌های انتقادی در مورد تولید فصل دوم سریال Gen V داد

بازدید 30

با ورود به ماه گذشته، آمازون با انتشار سریال Gen V که به عنوان اسپین‌آف محبوب The Boys شناخته می‌شود، تازه‌وارد دنیای تلویزیون شد. این سریال داستان یک دختر نوجوان به نام ماری را روایت می‌کند که توانایی خاصی دارد: او می‌تواند از خون خود برای زدن صدمات به دیگران استفاده کند. ماری به دانشگاه گدالکین می‌آید تا دوره‌های آموزشی را طی کرده و به عنوان یک ابرقهرمان جدید به لیست ابرقهرمانان جهان اضافه شود. او و دوستانش در ادامه متوجه می‌شوند که گدالکین چیزی نیست که آن‌ها انتظار داشته‌اند.

با آغاز از اوایل ماه گذشته، آمازون شروع به پخش این سریال کرد و طی این مدت، شش قسمت از این اثر برای مشترکان سرویس استریم آمازون ویدیو پرایم قابل دسترس قرار گرفت. Gen V تا به این لحظه بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی کارشناسان دریافت کرده و مخاطبان را نیز به خوبی به خود جلب کرده است.

پس از موفقیت چشمگیر این سریال، آمازون تصمیم به تولید فصل دوم گرفته است. هرچند تاریخ دقیق انتشار فصل دوم هنوز اعلام نشده است، اما استودیو آمریکایی این اطلاعات را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی به رسانه Variety اعلام کرده است. در این بیانیه، جزئیات دقیقی ارائه نشده اند، اما معلوم است که اتاق نویسندگان برای تهیه فصل دوم سریال Gen V آماده‌اند.

ورنون سندرز، مدیر بخش تلویزیون آمازون، در مورد این تصمیم اظهاراتی داشته است. او از جسارت و خلاقیت شورانرهای سریال تعریف کرده و افزوده است که این سریال به شکل بی‌پروایی نوآورانه به رتبه اول پربازدیدترین‌های سرویس پرایم ویدیو در بیش از ۱۳۰ کشور جهان رسیده است. او همچنین در خصوص بازگشت دست‌اندرکاران و بازیگران به جهت ادامه روایت داستان Gen V، اظهار هیجان کرده است.

قسمت بعدی این سریال محبوب در تاریخ ۵ آبان ماه (معادل با ۲۷ اکتبر) در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در حالی که فصل اول سریال Gen V هنوز به پایان نرسیده، آمازون اعلام کرده است که از اوایل ماه گذشته، این سریال که اسپین‌آفی برای محبوب‌ترین سریال The Boys محسوب می‌شود، در دسترس مخاطبان سرویس استریم آمازون ویدیو پرایم قرار گرفته است. داستان سریال درباره‌ی دختری نوجوان به نام ماری است که دارای قدرت خاصی است: او می‌تواند از خون خود برای زدن صدمات به دیگران استفاده کند. ماری به دانشگاه گدالکین می‌آید تا دوره‌های آموزشی را طی کرده و به عنوان یک ابرقهرمان جدید به لیست ابرقهرمانان جهان اضافه شود. همچنین، در حین داستان، او و دوستانش متوجه می‌شوند که مکان آموزشی گدالکین چیزی نیست که آن‌ها انتظار داشته‌اند.

سریال Gen V از اوایل ماه گذشته در آمازون پرایم به پخش درآمد و تا کنون با بازخوردهای بسیار مثبت از سوی کارشناسان و مخاطبان روبرو شده است. این موفقیت سریع سبب شده تا آمازون تصمیم به ساخت فصل دوم این سریال بگیرد. هرچند تاریخ دقیق انتشار فصل دوم هنوز اعلام نشده است، اما با اطمینان می‌توانیم بگوییم که این ادامه‌ی داستان در نزدیکی در دسترس قرار خواهد گرفت. ورنون سندرز، مدیر بخش تلویزیون آمازون، در بیانیه‌ای اظهار کرده است که Gen V یک سفر جذاب و جسورانه در دنیای داستان The Boys بوده و تیم تولید این سریال نیز با انگیزه و هیجان به تهیه فصل دوم می‌پردازد.

مشترکان آمازون می‌توانند قسمت بعدی این سریال را از تاریخ ۵ آبان (معادل با ۲۷ اکتبر) تماشا کنند. بیشتر بجویید و از ادامه ماجرا لذت ببرید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *