مجله سیمدخت
0

تصویری از شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Red فاش شد

بازدید 41

تازه‌ترین اخبار مربوط به بازی Assassin’s Creed Red نشان می‌دهد که یکی از اعضای تیم توسعه یوبیسافت تصویری از شخصیت اصلی این بازی را منتشر کرده است. شرکت یوبیسافت به صورت همزمان روی چندین عنوان جدید از مجموعه محبوب اساسینز کرید کار می‌کند. یکی از انتظار شده‌ترین این بازی‌ها که به نام کدی Red شناخته می‌شود، هنوز به طور کامل معرفی نشده است و اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

چند هفته پیش، پیر بودرو، یکی از نویسندگان بازی، به طور اتفاقی تصویری از شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Red را در صفحه شخصی خود در لینکدین به اشتراک گذاشت. این تصویر نشان‌دهنده شخصیت اصلی بازی است که در یک قلعه ژاپنی ایستاده و لباس منحصر به فرد اساسینز کرید را بر تن دارد.

واقعیت این تصویر هنوز توسط یوبیسافت تایید نشده است، اما از آنجایی که این تصویر توسط یکی از اعضای تیم توسعه منتشر شده است، به نظر می‌رسد که حداقل تا حدی معتبر باشد. تا کنون، یوبیسافت به این تصویر واکنش نشان نداده است و اطلاعات بیشتری درباره بازی Assassin’s Creed Red هنوز منتشر نشده‌اند.

به نظر می‌رسد داستان بازی Assassin’s Creed Red در دوران فئودال ژاپن رخ داده و دو شخصیت قابل بازی، یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن، دارد. این سامورایی در واقع یک پناهنده آفریقایی است که با گذر زمان روش‌های سامورایی را یاد گرفته، احتمالاً الهام گرفته از داستان واقعی یاسوکه.

همان‌طور که اشاره شد، این کاراکتر با حرکات قدرتمند و سنگین خود شناخته شده است، در حالی که شینوبی زن بسیار چابک و زرنگ است. هنوز معلوم نیست که آیا این شخصیت از داستان‌های واقعی الهام گرفته است یا تیم سازنده آن طبق ایده‌های خود آن را ایجاد کرده است.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Red در حال حاضر در مراحل ساخت و توسعه توسط استودیوی یوبیسافت کبک قرار دارد و احتمالاً در سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت هاب اینفینیتی برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی‌استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *