مجله سیمدخت
0

اپل به مشتریان خود وام ۱۰۰۰ دلاری بدون سود ارائه می‌دهد.

بازدید 28

مشتریان واجد شرایط در ایالات متحده اکنون می‌توانند از سرویس Apple Pay Later استفاده کرده و تا ۱۰۰۰ دلار وام بدون بهره و کارمزد برای خریدهای خود دریافت کنند. این خدمات “الان بخر و بعداً پرداخت کن” توسط اپل ارائه می‌شود و به مشتریان واجد شرایط اجازه می‌دهد خریدهای خود را به چهار قسط مساوی تقسیم کرده و در مدت ۶ هفته پرداخت نمایند، بدون داشتن هیچ گونه بهره یا کارمزد اضافی. این ویژگی برای خریدارانی که در بازه‌ی ۷۵ تا ۱۰۰۰ دلار خرید دارند، در اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های سازگار با Apple Pay در دسترس قرار دارد.

از اواخر ماه مارس، این خدمات به طور رسمی برای تمام ساکنان واجد شرایط در ایالات متحده فعال شده است و در برنامه‌ی کیف پول آیفون به‌طور گسترده قابل دسترسی است. در حالی که در ابتدا فقط از طریق دعوت‌نامه‌ها در دسترس بود، اپل اکنون این خدمات را به همه مشتریان واجد شرایط ارائه می‌دهد. حداقل مبلغ خرید برای استفاده از Apple Pay Later از ۵۰ دلار در دوره‌ی دسترسی اولیه به ۷۵ دلار افزایش یافته است، به‌نوشته‌ی مک‌رومرز.

به گفته اپل، هر خریدی که با استفاده از سرویس Apple Pay Later انجام می‌شود، به عنوان یک وام جداگانه در نظر گرفته می‌شود و برای استفاده از آن نیاز به برنامه‌ای جدید دارد که تأثیری بر امتیاز اعتباری افراد ندارد. این ویژگی برای ساکنان آمریکا که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارند، قابل دسترس است. در حال حاضر، سرویس Apple Pay Later در ایالت‌های هاوایی، نیومکزیکو، ویسکانسین و برخی دیگر از نواحی ایالات متحده فعال نمی‌باشد.

Apple Pay Later یکی از اجزای برنامه‌ی کیف پول (Wallet) آیفون است و از طریق بخش تنظیمات و در قسمت Wallet & Apple Pay در دسترس قرار دارد. کاربران می‌توانند در این بخش وام‌های دریافتی خود را مشاهده و مدیریت نمایند. این ویژگی همچنین امکان ارسال یادآوری‌های پرداخت اقساط وام را از طریق اعلان‌ها و ایمیل‌ها فراهم می‌کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *