مجله سیمدخت
0

اپل به‌منظور افزایش درآمد، هزینه‌های سرویس‌های اشتراکی خود را افزایش داد.

اپل به‌منظور افزایش درآمد، هزینه‌های سرویس‌های اشتراکی خود را افزایش داد.
بازدید 49

سرویس‌های اشتراکی اپل، از جمله اپل تی‌وی پلاس، اپل آرکید و اپل نیوز پلاس، حالا با هزینه‌های بیشتر به کاربران عرضه می‌شوند. اپل اعلام کرده است که قیمت برخی از این سرویس‌ها، از جمله اپل تی‌وی پلاس، اپل آرکید و اپل نیوز پلاس، در ایالات متحده و سایر کشورها افزایش می‌یابد و این افزایش قیمت فوری اعمال می‌شود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، هزینه ماهیانه‌ی اشتراک اپل تی‌وی پلاس از ۶٫۹۹ دلار به ۹٫۹۹ دلار افزایش یافته است. همچنین، قیمت سرویس‌های آرکید و نیوز پلاس نیز به‌ترتیب از ۴٫۹۹ دلار و ۹٫۹۹ دلار به ۶٫۹۹ دلار و ۱۲٫۹۹ دلار در ماه افزایش یافته است. همچنین، اشتراک سالانه اپل تی‌وی پلاس از ۶۹ دلار به ۹۹ دلار ارتقا یافته است.

به علاوه، در نتیجه‌ی این تغییرات، هزینه بسته‌های اشتراکی اپل وان نیز افزایش یافته است. اکنون پلن فردی اپل وان ماهیانه ۱۹٫۹۵ دلار و پلن خانوادگی ماهیانه ۲۵٫۹۵ دلار و پلن پریمیر ماهیانه ۳۷٫۹۵ دلار قیمت دارند، در حالی‌که این سه پلن قبلاً به ترتیب با هزینه‌های ۱۶٫۹۵، ۲۲٫۹۵ و ۳۲٫۹۵ دلار دردسترس بودند.

این نخستین‌بار از زمان راه‌اندازی اپل آرکید و اپل نیوز پلاس است که قیمت این دو سرویس در آمریکا افزایش پیدا می‌کند. اولین افزایش قیمت اپل تی‌وی پلاس را در سال ۲۰۲۲ دیدیم؛ زمانی‌که اشتراک ماهانه‌ی این سرویس از ۴٫۹۹ به ۶٫۹۹ دلار رسیده بود.

اپل، تنها شرکتی نیست که قیمت سرویس‌های اشتراکی‌اش را افزایش می‌دهد؛ زیرا نتفلیکس، رقیب مستقیم اپل تی‌وی پلاس، در یک سال اخیر چندین‌بار قیمت سرویس اشتراکی‌اش را افزایش داده است.

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *