مجله سیمدخت
0

سوتین مناسب افتادگی چه ویژگی هایی دارد؟

سوتین مناسب افتادگی چه ویژگی هایی دارد؟
بازدید 58

تغییر فرم و افتادگی اندام‌ها یکی از مشکلات مهم برای اغلب بانوان است که باعث نارضایتی آن‌ها می‌شود. این مشکل می‌تواند در اثر بارداری و شیردهی و یا عوامل دیگر ایجاد شود. با این‌حال راه ‌حلی که برای برطرف‌کردن این مشکل وجود دارد، استفاده از سوتین مناسب افتادگی خواهد بود.

سوتین مناسب افتادگی چه ویژگی هایی دارد؟

افتادگی سینه چیست؟

ممکن است به‌دلایل مختلف ازجمله افزایش سن، بارداری‌های مکرر و شیردهی، وراثت و غیره بانوان دچار مشکل افتادگی سینه یا پتوز شوند. زیرا در اثر عدم کلاژن‌سازی خاصیت ارتجاعی پوست انسان با افزایش سن تا حدودی کاهش می‌یابد و گاهی از بین می‌رود.

در مواردی تغییر وزن مداوم نیز این مشکل را برای بانوان ایجاد می‌کند. بنابراین باید گفت افتادگی سینه به‌ هر دلیلی و در هر سنی که رخ ‌دهد یک امر طبیعی است و این احتمال وجود دارد که بسیاری از خانم‌ها چنین مشکلی را در طول زندگی خود تجربه کنند.

بااین‌حال هرگونه تغییر فرم در شکل اندام‌های بانوان را نمی‌توان افتادگی درنظر گرفت. در این پدیده معمولا نوک اندام‌ها در زیر خط سینه قرار می‌گیرد. جهت جلوگیری از به‌وجود آمدن این مشکل یا رفع آن، پوشیدن سوتین مناسب افتادگی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین و بهترین اقدامات درنظر گرفته می‌شود.

سوتین لیفت‌کننده

سوتین لیفت‌دهنده نوعی سوتین مناسب برطرف کردن افتادگی سینه به‌حساب می‌آید. نام‌های دیگر این نوع سوتین، سوتین جک‌دار یا سوتین پوش‌آپ است. تفاوت این نوع سوتین‌ها با سوتین‌های معمولی وجود یک لایه اسفنج در قسمت زیر کاپ یا زیر سینه در این سوتین‌ها خواهد بود. البته حجم و ضخامت این لایه اسفنج در سوتین‌های لیفت‌کننده متفاوت درنظر گرفته می‌شود و بانوان باتوجه‌به سلیقه خود می‌توانند ضخامت‌های متنوع را برگزینند.

استفاده از سوتین‌های لیفت‌کننده برای بانوانی که با اندام‌های کوچک و افتاده دارند، مناسب خواهد بود. زیرا این مدل سوتین به فرم‌دهی و حجیم نشان‌دادن اندام آن‌ها کمک می‌کند. اغلب افرادی که می‌خواهند قیمت مناسبی برای سوتین‌های خود بپردازند، لباس زیر عمده از فروشگاه دستک خریداری می‌کنند.

بهترین سوتین برای افتادگی

بهترین نوع سوتین مناسب افتادگی به‌گونه‌ای طراحی و دوخته شده است که اندام‌ها را بالاتر، گردتر و سفت‌تر نشان دهد. امروزه با تولید انواع مختلف سوتین‌های مناسب برای برطرف‌کردن افتادگی اندام‌ها، دیگر خانم‌ها نباید نگران شوند. زیرا استفاده از این نوع سوتین ها نه‌تنها زیبایی و اعتمادبه‌نفس به بانوان برگردانده می‌شود، بلکه در هزینه‌های آن‌ها نیز صرفه‌جویی خواهد شد. اگر شما صاحب فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه فیزیکی هستید، می توانید برای تکمیل موجودی خود با قیمت مناسب، خرید سوتین زنانه عمده را در برنامه خود قرار دهید. انواع مختلف سوتین‌های مناسب برای افتادگی شامل موارد زیر است:

سوتین تیشرتی

سوتین کاپ دار نوعی سوتین تی‌شرتی است که کاپ‌های صافی دارد. این مدل سوتین باعث می‌شود اندام‌های بانوان صاف و گرد به‌نظر برسد. ازآنجایی‌که این مدل سوتین دارای کاپی صاف و بدون درز است برای استفاده زیر انواع لباس‌های مختلف مناسب درنظر گرفته می‌شود. بنابراین سوتین تی‌شرتی به‌همراه شورت زنانه عمده، بهترین گزینه برای رفع سینه‌های افتاده خواهد بود.

سوتین فنردار

یکی دیگر از انواع سوتین مناسب افتادگی، مدل‌های فنردار هستند. در زیر کاپ این مدل سوتین یک فنر وجود دارد که اندام‌ها را به شکل طبیعی لیفت می‌کند و مشکل افتادگی اندام‌ها را برطرف خواهد کرد.

سوتین ورزشی

بانوانی که به‌طور مداوم فعالیت‌های ورزشی انجام می‌دهند باید به اقدامات لازم جهت جلوگیری از افتادگی اندام‌های خود عمل کنند. یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اقدامات جهت جلوگیری از افتادگی اندام‌ها استفاده از ست شورت و سوتین ورزشی است. زیرا با خرید نیم تنه ورزشی زنانه عمده افراد این امکان را دارند تا سوتین‌های خود را با قیمت مناسب‌تر بخرند. سوتین‌های ورزشی به‌عنوان یکی دیگر از مدل های مناسب برای جلوگیری از افتادگی، بسیار راحت و شیک هستند.

سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی یکی دیگر از انواع سوتین مناسب افتادگی است که برای استفاده روزمره مناسب خواهد بود. در دوخت این مدل سوتین یک لایه اسفنج به‌کار می‌رود. اگرچه اسفنج به‌کار رفته در این مدل سوتین ضخامت کمی دارد، اما به اندام‌ها فرم گرد و زیبا می‌بخشد.

سوتین مناسب افتادگی چه ویژگی ‌هایی دارد؟

به‌طور معمول سوتین‌هایی که برای جلوگیری و رفع افتادگی اندام‌ها مناسب درنظر گرفته می‌شوند، از سه ویژگی مهم برخوردار هستند. ویژگی‌های مهم سوتین‌های مناسب برای اندام‌های افتاده شامل موارد زیر می‌شود:

  1. ازآنجایی‌که نپوشیدن سوتین یا پوشیدن سوتین‌های سایز بزرگ خود یکی از دلایل افتادگی اندام‌ها به‌حساب می‌آید، افراد باید در هنگام انتخاب این لباس زیر به اندازه گیری سایز سوتین دقت داشته باشند. سوتین مناسب افتادگی نه زیاد تنگ است که بانوان را اذیت کند و نه زیاد گشاد خواهد بود.

  2. اغلب سوتین‌هایی که برای رفع افتادگی مناسب درنظر گرفته می‌شوند، دارای پد یا اسفنج هستند که به بالا نگه‌داشتن اندام‌ها کمک می‌کنند.

  3. ویژگی دیگر این نوع سوتین‌ها، کش‌های پهن، پارچه‌های محکم و سفتی است که در دوخت آن‌ها به‌کار می‌رود. مزایای سوتین کش پهن استفاده از پارچه‌ها و کش‌های محکم خواهد بود باعث ثابت نگه‌داشتن اندام‌ها می‌شود.

سوتین مناسب افتادگی چه ویژگی هایی دارد؟

خرید سوتین مناسب افتادگی

علاوه بر این افرادی که دارای فروشگاه لباس زیر اینترنتی یا فیزیکی هستند، می‌‌توانند کالاهای موردنظر خود را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب از عمده فروشی لباس زیر بخرند. در این فروشگاه ها انواع لباس زیر عمده، با کیفیت های مختلف در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

جمع‌بندی

افتادگی و تغیر فرم اندام‌ها می‌تواند در اثر دلایل متعددی در بانوان ایجاد شود. با این‌حال افرادی که مشکل افتادگی سینه دارند یا می‌خواهند از به‌وجود آمدن آن جلوگیری به‌عمل آورند، باید از سوتین مناسب افتادگی استفاده کنند. این نوع سوتین در مدل‌های مختلف تولید می‌شود و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که اندام‌ها را بالا و ثابت نگه می‌دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *