مجله سیمدخت
0

آیا داستان‌های مرد عنکبوتی و ولورین در یک جهان مشترک قرار دارند؟

بازدید 56

برایان اینتهر، کارگردان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز، در گفتگوی تازه‌ای به گمان‌های مردم درباره ارتباط بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین پایان داده است.

همچنان طرفداران مارول گیمز در یک مدتی فکر می‌کردند که شرکت مارول قصد دارد یک جهان داستانی در دنیای بازی‌ها ایجاد کند، همانند کاری که در دنیای سینمایی انجام داده است. با این حال، اینسامنیاک گیمز با همکاری سونی، ابتدا بازی Marvel’s Spider-Man و سپس بازی Marvel’s Avengers را به بازار عرضه کرد. علیه‌السلامتی گمان‌ها، این دو بازی هیچگونه ارتباطی با یکدیگر ندارند و در دو جهان داستانی کاملاً مستقل اجرا می‌شوند.

هنگامی که در رویداد PlayStation Showcase 2021 ویدیویی معرفی از بازی Marvel’s Wolverine منتشر شد، که در آن تنها ولورین را به تصویر کشیده بودند بدون هیچ گونه محتوای گیم پلی، یک سوال مهم پیش اومد: آیا این بازی و Marvel’s Spider-Man در یک جهان داستانی اجرا می‌شوند؟

برایان اینتهر، کارگردان خلاق اینسامنیاک گیمز، در یک مصاحبه با کانال یوتیوب Kinda Funny Games به این گمان‌ها پایان داد و صراحتاً اعلام کرد که بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین به یک جهان داستانی تعلق دارند:

“هر دو به [زمین] ۱۰۴۸ تعلق دارند. فکر کنم شماره را درست گفته باشم.”

هرچند او به جزئیات نپرداخت، اما تایید این موضوع به طرفداران سرگرمی در فضای مجازی نشان می‌دهد که بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین در یک دنیای مشترک اجرا می‌شوند. با انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2، اینسامنیاک گیمز احتمالاً تمرکز خود را بر روی توسعه بازی ولورین قرار داده است، اما هنوز مشخص نیست که زمان دقیق عرضه آن خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *