مجله سیمدخت
0

آیا در حال ساخت نسخه جدیدی از بازی اسپایدرمن 2 برای مد نیو گیم پلاس هستید؟

بازدید 38

یکی از اعضای تیم در استودیوی اینسامنیاک گیمز به طور قاطع پایان داده است به شایعاتی که در مورد نیو گیم پلاس اسپایدرمن 2 مطرح شده بود.

مفهوم نیو گیم پلاس (New Game Plus) در صنعت ویدیو گیم در اواسط دهه ۹۰ میلادی به وجود آمد و از آن زمان به شدت مورد توجه قرار گرفت. این مفهوم به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از تمام مهارت‌ها، آپگریدها و منابعی که در حین بازی کسب کرده‌اند، داستان را مجدداً تجربه کنند.

در زمان عرضه اسپایدرمن، نیو گیم پلاس در بازی وجود نداشت و بعد از مدتی اضافه شد. انتظار می‌رفت که نسخه دوم بازی اسپایدرمن از ابتدا این ویژگی را داشته باشد، اما سازندگان در اینسامنیاک گیمز هیچ اطلاعی در این مورد ارائه نداده‌اند. همچنین، یکی از اعضای تیم که به اسپایدرمن 2 دسترسی داشته بود، در ماه اکتبر اعلام کرد که نیو گیم پلاس در زمان عرضه بازی وجود ندارد.

جیمز استیونسون، مدیر روابط عمومی و بازاریابی در اینسامنیاک گیمز، این شایعات را نادیده گرفته و اعلام کرده است که نیو گیم پلاس در آپدیت روز اول بازی موجود نخواهد بود. همچنین، وی اظهار کرده است که تیم توسعه در حال کار بر روی این ویژگی است و انتظار می‌رود تا پایان سال جاری این قابلیت به بازی اسپایدرمن 2 اضافه شود.

این اطلاعات نشان می‌دهند که در زمان عرضه، نسخه دوم اسپایدرمن دارای نیو گیم پلاس نخواهد بود. این ممکن است نشان‌دهنده تمرکز تیم توسعه بر ارائه یک تجربه بازی کمال و بدون نقص باشد. از این رو، ویژگی‌هایی مانند نیو گیم پلاس به زمان‌های بعدی موکول شده است.

بازی اسپایدرمن 2 فردا به صورت رسمی عرضه می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *