مجله سیمدخت
0

۱۵۰ هزار دلار، قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵؟

۱۵۰ هزار دلار، قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵؟
بازدید 175

برنشتاین پیش‌بینی می‌کند که تا اواسط سال ۲۰۲۵، قیمت بیت کوین به ۱۵۰,۰۰۰ دلار ارتقا پیدا کند، که تقریباً پنج برابر قیمت فعلی این رمزارز (۳۵ هزار دلار) خواهد بود. او در یادداشتی اشاره کرد که امیدوار است قیمت پادشاه رمزارزها، یعنی بیت کوین، تا سال ۲۰۲۵ به این ارتفاع برسد. کوتام چوگانی، تحلیل‌گر این شرکت، انتظار دارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ETF بیت کوین را تا سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ تأیید کند.

این پیش‌بینی بر اساس رشد زنجیره‌ای بیت کوین صورت گرفته است که به تقریباً پنج برابر شدن قیمت کنونی این رمزارز (۳۵ هزار دلار) و بیش از دوبرابر قیمت بالاترین نقطه تاریخی آن (حدود ۶۸ هزار دلار) در نوامبر ۲۰۲۱ برمی‌گردد.

همچنین، برنشتاین امیدوار است که تأیید ETF، تا ۱۰ درصد از تعداد کل بیت کوین در گردش را به سمت صندوق معاملاتی این رمزارز هدایت کند. این تأیید به سرمایه‌گذاران عادی این امکان را می‌دهد که به صورت مستقیم از طریق این صندوق در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

چوگانی تأکید دارد که ممکن است شما بیت کوین را دوست نداشته باشید، اما نگاه بی‌طرفانه به این رمزارز به عنوان یک کالا، نشان‌دهنده‌ی چرخه‌ی عادی آن در بازار است. او معتقد است که SEC به‌زودی ETF بیت کوین را تأیید خواهد کرد.

در آوریل ۲۰۲۴، چوگانی به حدوینگ بیت کوین اشاره کرد که در آن زمان پاداش استخراج‌کنندگان رمزارز مذکور به نصف کاهش خواهد یافت. این تغییر معمولاً در گذشته منجر به افزایش قیمت بیت کوین شده است.

هفته گذشته، بیت کوین به قیمت ۳۵,۰۰۰ دلار رسید که از ماه مه ۲۰۲۲ تاکنون بیشترین قیمت را به دنبال داشته است.

به گزارش CNBC، تأییدیه فعلی دادگاه نمی‌ضمند که ETF بیت کوین توسط SEC تأیید شود. گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، از قبل از رشد صنعت کریپتو به عنوان بازاری پر از کلاه‌برداران انتقاد کرده بود و هنوز نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که در نهایت چه اتفاقی می‌افتد.

صنعت رمزارزها اخیراً با مشکلاتی مانند شکایت SEC علیه بایننس در ارتباط با تخلفات مرتبط با اوراق بهادار روبرو شده است. در سال گذشته، صرافی مشهور FTX ورشکست شد و مدیرعامل پیشین آن، یعنی سم بنکمن‌فرید در حال حاضر به دلیل کلاه‌برداری دستگیر شده است.

دیدگاه شما کاربران سایت سیمدخت در مورد آینده بازار رمزارزها، به ویژه بیت کوین، چیست؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *