مجله سیمدخت
0

بیت‌کوین به ۳۵ هزار دلار رسید؛ بازار کریپتو در حال انفجار است

بازدید 35

در پایان چند ماه از نزول متوالی در بازار رمزارزها، بیت کوین به ارزش بسیار حائز اهمیت 30 هزار دلاری عبور کرده و به 35 هزار دلار ارتقا یافته است. این افزایش به شدت مرتبط با امیدهای مرتبط با تأیید نزدیک ETF بیت کوین در بورس بوده و در عرض چند ساعت اخیر، بازار رمزارزها به بالاترین سطح خود در 18 ماه اخیر رسیده است.

ارزش هر واحد بیت کوین با بیش از 6 درصد افزایش، به 35 هزار دلار ارتقا یافت، که بالاترین قیمتی است که از ماه مه 2022 برای پادشاه رمزارزها ثبت شده است. در برخی از صرافی‌ها مانند MEXC، قیمت بیت کوین حتی به سطح 36 هزار دلار هم رسیده است.

همچنین، ارزش سهام شرکت‌های معاملات رمزارز از قبیل صرافی کوین‌بیس و مایکرواستراتژی پس از شروع ساعات کاری افزایش یافته و هر واحد اتریوم به عنوان دومین رمزارز بزرگ جهان از نظر ارزش بازار به بالای 1800 دلار رسیده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که صندوق قابل معامله‌ی بیت کوین در بورس (ETF) به عنوان یک عامل محرک برای تقاضا در نظر گرفته می‌شود. این ETF به افرادی که تمایل به معامله مستقیم با رمزارز ندارند، اجازه می‌دهد که بیت کوین را از طریق بازار سهام خرید و فروش کنند. شرکت‌های بسیاری از جمله بلک راک، درخواست‌های ثبت ETF بیت کوین در ایالات متحده داده‌اند و گمانه‌زنی‌ها وجود دارد که در مورد تأیید احتمالی آن‌ها صورت می‌گیرد.

استین یاکوبسن، مدیر ارشد فناوری در Saxo، در این خصوص اظهاراتی داشته است:

ارزش هر دارایی اساساً به میزان افرادی که از آن استفاده می‌کنند، وابسته است، بنابراین ETF برای بیت کوین مخاطبان زیادی ایجاد می‌کند و نقدینگی بازار را افزایش می‌دهد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *