مجله سیمدخت
0

قیمت بیت کوین از مرز ۳۸,۴۲۵ دلار گذشت

بازدید 142

در سال جاری، بیت کوین برای اولین بار به قیمت ۳۸,۴۲۵ دلار رسیده و اتریوم نیز همچنان با قیمت معاملاتی بالای ۲۰۰۰ دلار حفظ می‌شود. روز گذشته، بازار رمزارزها به بالاترین سطح خود در سال ۲۰۲۳ رسید. ارز دیجیتال برجسته‌ای که به عنوان پادشاه رمزارزها شناخته می‌شود، در برخی از صرافی‌ها به سطح ۳۸,۵۰۰ دلار نیز رسید، اما به نظر می‌رسد که نتواست در این قیمت تثبیت یابد و در حال حاضر همچنان در حدود ۳۸,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

با وجود اخبار منفی مرتبط با بازار رمزارزها و استعفای مدیرعامل بایننس، ثبت رکورد جدید در ارزش بازار برای بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان محسوب می‌شود. این خبر به عنوان یک پیشرفت مهم در جامعه‌ی کریپتو ارائه می‌شود، حتی در مواجهه با چالش‌ها و تغییرات در دینامیک بازار.

قیمت بیت کوین از مرز ۳۸,۴۲۵ دلار گذشت

در همین حال، هر واحد اتریوم روز گذشته به بالای ۲,۱۰۰ دلار ارتقا یافته و در حال حاضر با قیمت ۲,۰۷۰ دلار در حال خرید و فروش می‌باشد. این ارز دیجیتال، دومین رمزارز برتر جهان، طی هفته‌ی گذشته با ۸ درصد رشد، توجه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را به خود جلب کرده است، که بدون شک جذابیت زیادی برای آنان به ارمغان می‌آورد.

همانطور که CNBC اظهار کرده است، سولانا نیز در سال جاری با افزایش کلی ۴۷۶ درصد، به دارندگان خود سود قابل توجهی را ارائه داده است. در مقایسه با این افزایش، بیت‌کوین در همین بازه زمانی تنها با ۱۳۰ درصد رشد مواجه شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *