مجله سیمدخت
0

کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 باعث ناامیدی شدید طرفداران شده است

بازدید 76

کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3، که تا چند روز پیش تنها برای پیش خرید کنندگان در دسترس بود، مورد انتقادهای شدید قرار گرفته است. این نسخه جدید از سری بازی‌های کالاف دیوتی به طور رسمی تنها یک هفته دیگر در سراسر جهان عرضه خواهد شد، اما افرادی که از پیش خرید استفاده کرده‌اند، اکنون می‌توانند به کمپین دسترسی پیدا کنند. در این نسخه، کاربران مسئولیت کنترل گروه تسک فروس ۱۴۱ را بر عهده دارند و باید ولادیمیر ماکاروف را متوقف کنند. تلاش‌های سازندگان در استودیوی اسلج همر گیمز برای ایجاد تنوع در روند بازی، به وجود آوردن مراحلی بدون ساختار خطی و افزودن آزادی عمل بیشتر به کاربران در این بازی، نقدهای شدیدی را به همراه داشته است.

با انتشار بازخوردهای منفی از تولیدکنندگان محتوا و کاربران معتبر مانند TheGamingRevolution و JGOD، کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به دو دلیل اصلی نقدها و انتقادات فراوان دریافت کرده است. اولین دلیل، کوتاهی زمان بازی است. به نظر می‌رسد که کاربران با تنها ۴ ساعت زمان، به انتهای داستان می‌رسند که نصف مدت زمان مورد نیاز برای بازی پیشین یعنی Call of Duty: Modern Warfare 2 است. دلیل دیگر ناامیدی، مرتبط با داستان بازی است. گزارشات نشان می‌دهد که کمپین این نسخه از بازی، از جذابیت کمتری برخوردار بوده و به نظر می‌رسد اتفاقاتی در آن رخ نداده است که احساسات بازیکنان را به خود جلب کند.

قبل از انتشار Call of Duty: Modern Warfare 3، شایعاتی در فضای مجازی مطرح شده بودند که اکتیویژن قصد ندارد نسخه جدید سری را منتشر کند و تنها قصد دارد داستان و محتوای چندنفره را به صورت بسته‌ای الحاقی منتشر کند. با توجه به نقدهای شدید در مورد کمپین و محدودیت‌های نسخه چندنفره که تنها شامل ریمستر نقشه‌های قدیمی است، به نظر می‌رسد که شایعات مطرح شده درست بوده‌اند. Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۹ آبان (معادل با ۱۰ نوامبر) رسماً منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *