مجله سیمدخت
0

اشتراک ماهیانه 30 دلاری برای تیم‌های کوچک CHATGPT

ChatGPT Team: اشتراک ماهیانه 30 دلاری برای تیم‌های کوچک
بازدید 49

OpenAI با ایجاد اشتراک ChatGPT Team، یک فرصت برای تیم‌های کوچک فراهم کرده است. این استارتاپ ادعا کرده است که ChatGPT Team با ارائه ChatGPT و ابزارهای مدیریتی منحصر به فرد، یک فضای کاری اختصاصی برای تیم‌های حداکثر 149 نفره ایجاد می‌کند. همچنین، تمام اعضای ChatGPT Team به آخرین مدل‌های OpenAI، شامل GPT-4، GPT-4 with Vision و DALL-E 3، همراه با ابزارهای تجزیه‌و‌تحلیل، ویرایش و استخراج داده دسترسی خواهند داشت.

بر اساس گزارش تک‌کرانچ، طرح ChatGPT Team به اعضای تیم این امکان را می‌دهد تا چت‌بات‌های خود را ایجاد و با دیگران به اشتراک بگذارند. در واقع، این طرح جدید همراه با فروشگاه ChatGPT برای کاربران در دسترس قرار گرفته است. OpenAI ادعا کرده است که ایجاد GPTها بدون نیاز به کدنویسی امکان‌پذیر است و این مدل‌ها می‌توانند به سادگی یا پیچیدگی مورد نظر کاربران را داشته باشند.

اشتراک ماهیانه 30 دلاری برای تیم‌های کوچک CHATGPT

OpenAI همچنین برای مشتریان ChatGPT Team اعلام کرده است که آن‌ها در طول زمان به ویژگی‌ها و بهبودهای جدید دسترسی خواهند داشت.

هزینه اشتراک ChatGPT Team

هزینه ماهانه طرح ChatGPT Team 30 دلار است، اما اگر تصمیم به خرید سالانه بگیرید، هر ماه به مبلغ 25 دلار خواهد بود، که به این معناست که گران‌تر از طرح ChatGPT Plus با هزینه 20 دلار در ماه است. با این حال، ChatGPT Team نسبت به ChatGPT Enterprise که هر ماه 60 دلار هزینه دارد، به طور قابل توجهی ارزان‌تر است.

اشتراک ماهیانه 30 دلاری برای تیم‌های کوچک CHATGPT

به‌نظر می‌رسد که ChatGPT Team به منظور مشتریان تجاری کوچک و متوسط طراحی شده است، به ویژه برای شرکت‌هایی که با پرداخت هزینه مناسب بهره‌مندی از ویژگی‌های پولی ChatGPT را در نظر دارند. احتمالاً این طرح نیز برای OpenAI سودآور خواهد بود. بر اساس یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط ResumeBuilder، 49 درصد از شرکت‌های مشارکت‌کننده از ChatGPT برای اهدافی مانند کدنویسی، تولید محتوا، و خلاصه‌نویسی اسناد استفاده می‌کنند. همچنین، 30 درصد از این شرکت‌ها قصد دارند در آینده از چت‌بات محبوب OpenAI استفاده کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *