مجله سیمدخت
0

کریستوفر نولان مانع نقش آفرینی لئوناردو دیکاپریو در The Dark Knight Rises شد

بازدید 51

استودیو وارنر دوست داشت برای فیلم “The Dark Knight Rises” از لئوناردو دی‌کاپریو در نقش ریدلر استفاده کند، اما کریستوفر نولان و دیوید اس گویر این ایده را نپذیرفتند.

سه گانه معروف “The Dark Knight” به کارگردانی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) توسط علاقه‌مندان به سینما شناخته شده است، اما نباید نقش دیوید اس گویر (David S. Goyer) در موفقیت‌های این سه فیلم به یاد نرود. او به عنوان نویسنده فیلم‌نامه در هر سه قسمت از این سه گانه مشارکت داشته است. همچنین، او نیز در فیلم‌های “Batman v Superman: Dawn of Justice” و “Terminator: Dark Fate” نقش داشته است.

دیوید اس گویر به تازگی در یک پادکست جدید به نام “Happy Sad Confused” حضور یافته و در مورد موضوعات مختلفی گفتگو کرده است. او به یک سوال درباره مستقبل سری فیلم‌های “The Dark Knight” پاسخ داده و اعلام کرده است که احتمال ساخت یک قسمت چهارم برای این سه گانه ناچیز است. همچنین، او تاکید کرده که علاقه‌ای به کار در یک پروژه دیگر مرتبط با بتمن ندارد. وی همچنین گمانه‌زنی‌های انتهای فیلم “The Dark Knight Rises” را تایید کرده و گفته که جان بلیک به جای بروس وین به عنوان بتمن جدید گاتهام درآمده است.

در ادامه، اس گویر افشا کرد که وارنر برای فیلم “The Dark Knight Rises” نیاز داشت از لئوناردو دی‌کاپریو در نقش ریدلر استفاده کند. با این حال، نولان و اس گویر مخالفت کردند و ایده رئیس استودیو را نپذیرفتند. در مراسم افتتاحیه فیلم “The Dark Knight”، رئیس وارنر گفته بود: “باید از ریدلر [برای قسمت سوم] استفاده کنید. لئو بعنوان ریدلر. باید این موضوع را به کریس بگویید.” در پاسخ، اس گویر گفته بود: “روش کار ما اینطور نیست.”

یک فیلمنامه نویس آمریکایی در مورد مخالفت خود و کریستوفر نولان با ایده استفاده از لئوناردو دی‌کاپریو در نقش ریدلر اظهاراتی داشت:

با توجه به فیلم‌های مرد عنکبوتی و دیگر آثار ابرقهرمانی که در حال ساخت بودند، استودیوها احتمالاً به خود می‌گفتند: «خب، بیایید ببینیم کدام ابرشرور در قسمت بعدی فیلم ما ظاهر می‌شود؟ ممکن است یک فیلم به محوریت او بسازیم.» اما کریستوفر نولان به شدت این رویکرد را مخالفت می‌کرد. او می‌گفت: “بیایید ابتدا بفهمیم چه داستانی را می‌خواهیم بگوییم و قصد داریم شخصیت بروس وین را به چه شکل کندوکاش کنیم. سپس مشخص شود که کدام ابرشرور بهترین انتخاب برای داستان ماست.”

شایعات درباره نقش آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو به عنوان ریدلر سال‌ها پیش از اکران فیلم “The Dark Knight Rises” مطرح شده بود، اما کمتر کسی آن را باور می‌کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *