مجله سیمدخت
0

“کیهان: سفره روحانیون خالی‌تر از همیشه!”

"کیهان: سفره روحانیون خالی‌تر از همیشه!"
بازدید 49

با توجه به حوزه علمیه ماهشهر، روزنامه کیهان به مناسبت قتل معاون حوزه علمیه این شهر، از وضعیت معیشتی روحانیون و طلاب نگاهی انداخت.

با انتشار خبر درگذشت استاد حوزه علمیه که به دنبال کمک به خانواده خود بوده و در تاکسی اینترنتی مشغول بوده، روزنامه کیهان یک بار دیگر واقعیت زندگی روحانیون و طلاب متعهد و پاک سرشت ایران را بیان کرد. آنها با اعتقاد به خدمت به مردم و جامعه، با تمامی سختی‌ها و گاهی تحمل انتقادات، با درآمد کم و در شرایط سخت، به عمل به وظیفه خود ادامه می‌دهند. این روزنامه بیان کرد که بسیاری از مردم، بدون تحقیق و به دلیل تصویرسازی نادرست و کاذب در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، به این تصور فریبنده پیوسته‌اند.

"کیهان: سفره روحانیون خالی‌تر از همیشه!"

این روزنامه ادامه داد: الآن زمان آن است که کسانی که به فریب این تصویرسازی‌های کاذب افتاده‌اند، از خود بپرسند که چگونه ممکن است یک روحانی با سابقه در حوزه علمیه، برای تأمین نیازهای زندگی‌اش به مسافرکشی نیاز داشته باشد؟ این مسئله نشان می‌دهد که بسیاری از روحانیون و طلاب، با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌هایی که دارند، می‌توانستند در شغل‌ها و فعالیت‌های دیگر به موقعیت و درآمد بیشتری دست یابند، اما با آگاهی و از روی تکلیف و عشق به خانواده‌شان، سختی زندگی را بپذیرند و همواره در سختی‌ها و مشکلات جامعه، از سیل و زلزله تا بحران‌های کرونا یا اردوهای جهادی، در صف اول خدمت داوطلبانه ایستاده‌اند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *