مجله سیمدخت
0

نگرانی‌ها درباره کیفیت فیلم “آکوامن و پادشاهی گمشده” افزایش یافته است.

بازدید 40

یکی از افشاگران اخیراً شایعه‌ای را به اشتراک گذاشته که باعث نگرانی یک گروه از طرفداران در مورد کیفیت فیلم “آکوامن و پادشاهی گمشده” گردیده است.

دومین فیلم سینمایی “آکوامن و پادشاهی گمشده” که با عنوان “Aquaman and the Lost Kingdom” شناخته می‌شود، بدون شک می‌تواند یکی از پرحاشیه‌ترین آثار اخیر شرکت وارنر برادرز باشد. پیش از شروع فیلمبرداری، گروهی از طرفداران این اثر خواستار حذف بازیگر آمبر هرد (Amber Heard) از ترکیب بازیگری شدند و جایگزینی او با یک هنرپیشه دیگر را پیشنهاد دادند. پس از مدتی، هرد اعلام کرد که وارنر بخاطر اعتراض‌های طرفداران، میزان حضور او در فیلم را کاهش داده است. البته این مسئله به تمام جزئیات ختم نمی‌شود و همچنان در دست بحث و بررسی است.

چند هفته پیش، شایعاتی درباره کیفیت فیلم “آکوامن و پادشاهی گمشده” به گوش رسید. منابع غیررسمی اعلام کردند که این فیلم به نظر نیاز به بهبوداتی داشته و پس از دریافت بازخوردهای منفی در نمایش‌های آزمایشی، برخی از صحنه‌ها مجدداً فیلمبرداری شده‌اند. افشاگرها حتی تأکید داشتند که فیلمبرداری مجدد و نمایش آزمایشی تاکنون سه بار تکرار شده است؛ این اتفاقات باعث افزایش بودجه فیلم به مبلغ ۲۰۵ میلیون دلار شده است.

گریس رندولف (Grace Randolph)، یک خبرنگار و منتقد فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی مانند ایکس فعالیت دارد، در ویدیوی اخیر خود اعلام کرده است که از تریلر اول “آکوامن و پادشاهی گمشده” به نظر خود تعریف می‌کند، اما نگرانی‌هایی درباره داستان این فیلم دارد؛ زیرا شنیده که برخی از نمایش‌دهندگان آزمایشی از تماشا خسته شده و سالن را ترک کرده‌اند. اگرچه این ادعا به نظر می‌آید کمی عجیب باشد، یکی دیگر از افشاگرهای معروف به نام MyTimeToShineHello همین موضوع را تایید کرده است.

لطفاً توجه داشته باشید که نه گریس رندولف و نه MyTimeToShineHello مشخص نکرده‌اند که اظهارات آن‌ها به کدام نسخه از “آکوامن و پادشاهی گمشده” اشاره دارد. با توجه به شایعات جاری، به نظر می‌آید که در حال حاضر چند نسخه مختلف از این فیلم وجود دارد و همه آن‌ها نمایش‌های آزمایشی داشته‌اند.

فیلم “آکوامن و پادشاهی گمشده” در تاریخ ۲۹ آذر (معادل ۲۰ دسامبر) سال جاری در سالن‌های سینما به نمایش عمومی درآمده و اکران می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *