مجله سیمدخت
0

شانس همکاری مرد عنکبوتی و ددپول در فیلمی جدید با کارگردانی شان لوی!

شانس همکاری مرد عنکبوتی و ددپول در فیلمی جدید با کارگردانی شان لوی!
بازدید 34

شان لوی، کارگردان فیلم Deadpool و Wolverine، اعلام کرده است که خوشحال است که می‌تواند ماجراجویی مشترک مرد عنکبوتی و ددپول را به کارگردانی بپذیرد.

با انتظار فیلم Deadpool and Wolverine تا اکران، نزدیکی روزهایی است که به تماشای ماجراجویی مشترک دو شخصیت محبوب مارول در سینما خواهیم نشست. اما آیا آرزوی دیگر طرفداران می‌تواند به واقعیت تبدیل شود؟ شان لوی، کارگردان فیلم Deadpool و Wolverine، در یک مصاحبه با توتال فیلم اعلام کرد که تنها یک ماه به اکران فیلم باقی مانده است ولی او آرزو دارد که به فیلم Spider-Man and Deadpool بپردازد. در این مصاحبه، شان لوی دلایلی را برای علاقه‌اش به ساخت این ماجراجویی مشترک توضیح داد:

“واقعیت این است که ددپول با بی‌پروایی و گستاخی که دارد، همه چیز را جذاب و هیجان‌انگیز می‌کند. اما من واقعاً دوست دارم ددپول و اسپایدرمن را با هم ببینم. این یک فیلم است که به شدت می‌خواهم بسازم. من تصور می‌کنم که تام هالند در حال چرخش این دو کنار هم است.”

همچنین، توتال فیلم تصویر جدیدی از فیلم Deadpool and Wolverine را منتشر کرده است، که در آن داگ‌پول در آغوش ددپول با بازی رایان رینولدز قرار دارد و ولورین با بازی هیو جکمن نیز آن‌ها را تماشا می‌کند.

شانس همکاری مرد عنکبوتی و ددپول در فیلمی جدید با کارگردانی شان لوی!

با این حال، این به معنای آن نیست که فیلم Spider-Man and Deadpool ساخته خواهد شد، اما اگر فیلم Deadpool and Wolverine موفق باشد، احتمالاً ماجراجویی بعدی ددپول با مرد عنکبوتی ساخته خواهد شد. این موضوع ممکن است برای برخی عجیب به نظر برسد، اما کمیک‌های مشترک اسپایدرمن و ددپول که پیش از این توسط مارول در ۵۰ قسمت نوشته شده و از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ منتشر شده‌اند، آثار بسیار محبوبی دارند و به همین دلیل طرفداران از ساخت اینگونه فیلم‌ها حمایت می‌کنند.

به تحلیل‌های اولیه، فیلم Deadpool and Wolverine احتمالاً در سه روز اول اکران خود افتتاحیه‌ای بیش از ۲۰۰ میلیون دلاری را تجربه خواهد کرد که نه‌تنها بزرگ‌ترین افتتاحیه سال ۲۰۲۴ خواهد بود، بلکه بزرگ‌ترین افتتاحیه برای یک فیلم با درجه سنی بزرگسال نیز خواهد شد. همچنین، شان لوی به عنوان یکی از گزینه‌های مورد نظر برای کارگردانی فیلم Avengers 5 شناخته می‌شود. همچنین، مراحل ساخت فیلم Deadpool and Wolverine به پایان رسیده و این فیلم آماده برای اکران در حدود یک ماه آینده است.

تاریخ اکران فیلم Deadpool and Wolverine برای ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید