مجله سیمدخت
0

بهترین لباس‌ها برای خانم‌های لاغر

بازدید 66

زنان با اندام لاغر و ظریف می‌توانند لباس‌هایی را انتخاب کنند که به طور همزمان لاغری آن‌ها را پنهان کند و زیبایی ظاهر آن‌ها را بیشتر نمایش دهد. در سراسر جهان، تولیدکنندگان مشهور لباس‌هایی را برای افرادی با بدنی کوچک و ظریف به طور جداگانه طراحی و تولید می‌کنند، به همین دلیل افرادی که قد کوتاه و بدنی کوچک دارند اغلب نگرانی درباره پوشش خود ندارند.

با اینکه در داخل کشور و به خصوص در بین تولیدکنندگان داخلی، موضوع لباس‌پوشی برای افراد ریز قد و کوچک اهمیت زیادی نمی‌یابد، اما برای این افراد با استفاده از همان لباس‌های موجود، ترفندهایی وجود دارد که به طور ساده قابل اجرا هستند. در اینجا به شما نکاتی خواهیم گفت که با رعایت آن‌ها، می‌توانید با سبک و شیک بودن، لباس مناسب برای افراد ریز قد و کوچک را داشته باشید.

لباستان باید اندازه تان باشد

بهتر است افراد ریز قد و کوچک به اندازه‌گیری و مراقبت از اندام خود توجه کنند. چاقی و اضافه وزن می‌تواند بر تمام فرضیه‌های شما درباره داشتن ظاهری مناسب و انتخاب لباس مناسب تأثیر بگذارد. اما پس از رعایت این اصل اساسی، به یاد داشته باشید که باید لباسی را که به طور کامل به سایز و اندازه شما می‌خورد، پوشید.

داستان شما با دیگران بسیار متفاوت است؛ زیرا با اندازه نیمه‌تنه یا نیمه‌ساق قابل استفاده است و خوش پوشی شما را نمی‌خراشد. برای شما، عدم پوشیدن لباس‌های بیش از حد گشاد و بزرگ یا تنگ و کوچک بسیار مهم است؛ زیرا این اندازه‌ها ممکن است شما را به طور غیرمناسب تری از واقعیت نشان دهند. سایزی که با آن در قد و اندازه‌های معمولی بدن مناسب به نظر می‌رسید، برای شما بهترین اندازه است.

راهنمای انتخاب کفش پاشنه دار برای شما

انتخاب کفش با پاشنه یا لژ برای شما می‌تواند گزینه مناسبی باشد، با این حال باید اطمینان حاصل کنید که با پوشیدن آن‌ها احساس راحتی می‌کنید. ما منظورمان از کفش با پاشنه بلند نیست. اندازه مناسب پاشنه برای شما معمولاً بین ۵ تا ۷ سانت است.

شلوار مناسب

بهتر است از شلوارهای جذب و تنگ که پاهای شما را باریک و قد شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند، دوری کنید. گزینه مناسب‌تر برای شما شلوارهای راسته و یا دمپا گشاد (از اندازه معمولی) هستند.

کیف بزرگ ممنوع

باید همواره از استفاده از کیف‌هایی با اندازه بزرگ خودداری کنید، زیرا این کیف‌ها می‌توانند شما را ریزتر نشان دهند. به جای آن، بهتر است به گزینه‌های متوسط و معمولی که در حال حاضر محبوبیت زیادی دارند، روی بیاورید.

عمودی، یقه هفت و تک رنگ

در خرید لباس‌های خود، به این سه نکته توجه کنید. انتخاب لباس‌های با طرح‌های عمودی و یقه‌های هفت ممکن است شما را بیشتر از حد قد بلند نشان دهد. به ویژه وقتی که همه قطعات لباس‌های شما تک رنگ و هماهنگ باشند.

توصیه می‌شود که لباس‌های کوتاه را استفاده نکنید، زیرا کوتاه پوشیدن اصولاً توصیه نمی‌شود. در این مورد وضوح و تأکید دو چندانی وجود دارد، بنابراین باید از پوشیدن شلوارها، مانتوها، دامنها و پیراهنهای کوتاه خودداری کنید. اگر به دنبال ظاهری بلندتر و کشیده‌تر هستید، بهتر است از هر نوع لباس کوتاه اجتناب کنید.

توصیه می‌شود در انتخاب لباس‌های زمستانی، از لباس‌های ضخیم و بافت کلفت و حجم سنگین خودداری کنید، زیرا این لباس‌ها ممکن است شما را بسیار ریزتر از حد معمول به نظر برسانند. برای فصل زمستان، بهتر است از یک بارانی یا پالتوی مناسب اندازه استفاده کنید که دارای کمربندی ظریف و کم عرض باشد و با انتخاب چکمه‌های پاشنه‌دار، درشت‌تر به نظر برسید.

لباس‌های مناسب برای زنان با بدن لاغر باید ظاهر ظریفی داشته باشند. بهتر است از لباس‌های حجیم و شلوغ که قرار است حجمی به اندام اضافه کنند، خودداری کنید، زیرا این نوع لباس‌ها برای جثه کوچک و ظاهر ریزنقش شما بسیار نامناسب خواهند بود. بنابراین، برای داشتن ظاهر و قدی مناسب، بهتر است از لباس‌های ظریف استفاده کنید و در عین حال نکات بالا را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *