مجله سیمدخت
0

مادر ایلان ماسک می‌گوید: “ایلان اجازه ندارد با مارک زاکربرگ مبارزه کند.”

بازدید 63

به‌نظر می‌رسد مادر ایلان ماسک اجازه نمی‌دهد که پسرش در مبارزه قفسی با مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، شرکت کند.

اولاً، بحث و شوخ‌طبعی بین ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در ابتدا فقط به عنوان شوخ‌طبعی در نظر گرفته می‌شد، اما به سرعت به یک موضوع داغ در حوزه فناوری تبدیل شد و حتی خبرهایی درباره واقعیت مسابقه قفسی بین این دو میلیاردر معروف منتشر شد.

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های اسپیس ایکس و تسلا، در هفته گذشته به مبارزه با مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، دعوت کرد. به دلیل مهارت‌های زاکربرگ در جوجیتسو، برخی سایت‌های شرط‌بندی او را برنده این مسابقه می‌دانند.

اما در حال حاضر، مادر ایلان ماسک مسابقه بین فرزندش و مارک زاکربرگ را محکوم کرده است. مادر ماسک اعلام کرده است: “شما باید این مسابقه را تشویق نکنید!” و همچنین دو ایموجی عصبانی را در کنار توییت خود قرار داده و اعلام کرده است: “در واقع، من این مسابقه را لغو کرده‌ام، اما هنوز به آن‌ها نگفته‌ام. به هر حال، مبارزه بین این دو نفر در هر صورت لغو می‌شود.”

در همین حال، ماسک به فریدمن گفت که آماده است در مسابقه واقعی MMA شرکت کند. آن‌ها حتی در مورد مکان مسابقه هم به توافق رسیده‌اند و دانا وایت، رئیس UFC، نیز این دو میلیاردر را تشویق کرده است. وات در هفته گذشته گفت:”این بزرگترین مبارزه در تاریخ جهان و بزرگتر از هر اتفاقی است که تاکنون رخ داده است.”

با این حال، مادر ماسک ترجیح می‌دهد که نبرد پسرش با زاکربرگ فقط به صورت صحبت و استفاده از کلمات باشد. به نوشته فیوچریسم، با وجود مخالفت مادر ایلان ماسک، هنوز امکان وقوع نبرد فیزیکی بین این دو میلیاردر در حوزه فناوری وجود دارد.

بعضی از شرکت‌های شرط‌بندی در سراسر جهان از این لحظه به بعد نظرات و پیش‌بینی‌های خود را درباره برنده مسابقه قفسی بین ماسک و زاکربرگ اعلام کرده‌اند و اکثریت آن‌ها مدیرعامل متا را برنده این مسابقه می‌دانند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *