مجله سیمدخت
0

فیسبوک از لوگو جدید آبی‌تر رونمایی کرد

بازدید 28

فیسبوک به تازگی لوگوی خود را با تأکید بیشتری بر رنگ آبی تغییر داده و تغییرات جزئی در حرف f را اعمال کرده است. شرکت متا (مالک فیسبوک) این تغییرات را در “سیستم هویتی” فیسبوک اعلام کرده است. تغییرات ظاهری در واقعیت به اندازه‌ی کمی انجام شده‌اند، و لوگوی جدید همچنان به شباهت با لوگوی قبلی باقی مانده است. تنها تفاوت آن این است که از رنگ آبی تیره برای تزئین استفاده شده و حرف f کوچک در آن به صورت کمی اصلاح شده است. این تفاوت در تصویر اصلی مقاله مشاهده می‌شود.

متا در لوگوی جدید فیسبوک تمرکز بیشتری به وجود آورده تا رنگ آبی بیشتری به چشم بیاید. این پلتفرم از زمان تأسیس همواره توجه خاصی به استفاده از رنگ آبی داشته است. لوگوی جدید بهترین کنتراست را بین رنگ آبی و حرف f داشته و حرف f بیش از پیش در مرکز توجه قرار گرفته است.

متا در بیانیه‌ای تازه اعلام کرده است که فیسبوک دارای دو میلیارد کاربر فعال روزانه می‌باشد. با توجه به این حجم بزرگ کاربران، هر تغییری در ظاهر این پلتفرم حتماً واکنش‌های گسترده‌ای به دنبال دارد. به همین دلیل منطقی است که متا تغییرات اساسی در ظاهر فیسبوک را انجام ندهد.

همچنین، لوگوتایپ (نماد فیسبوک) نیز بهبود‌یافته است تا خوانایی بیشتری داشته باشد. این لوگوتایپ همچنان از فونت اختصاصی به نام “فیسبوک سنس” استفاده می‌کند.

متا همچنین طراحی بخش “Reactions” (واکنش‌ها) را تا حدی تغییر داده است. اکنون ایموجی‌های موجود در این بخش از رنگ‌های بهتری بهره می‌برند.

متا اعلام می‌کند که تغییرات امروز در فیسبوک تنها بخشی از تغییرات گسترده‌تری هستند که برای این پلتفرم در نظر گرفته شده است. طبق اعلام متا، به‌زودی تغییرات دیگری نیز در فیسبوک اجرا خواهد شد.

 

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *