مجله سیمدخت
0

راک‌استار گیمز با شکایت جوکر فلوریدا مواجه شد

راک‌استار گیمز با شکایت جوکر فلوریدا مواجه شد
بازدید 74

جوکر فلوریدا، به دلیل استفاده غیرقانونی از تصویر خود در تریلر بازی GTA VI، اکنون از راکستار درخواست پنج میلیون دلار غرامت دارد. این درخواست غرامت به نام لارنس سالیوان، که به طور عمومی با نام جوکر فلوریدا شناخته می‌شود، برمی‌گردد. او با ارسال “هشدار نهایی” به راکستار گیمز، خواستار دریافت پنج میلیون دلار به‌عنوان غرامت شده است. این تهدیدات جوکر فلوریدا به تریلر اولین بازی GTA VI ارتباط دارد.

پس از سال‌ها انتظار و گمانه‌زنی گیمرها، راکستار گیمز سرانجام دنیای بازی GTA VI را به تصویر کشیده و با انتشار تریلر، هیجان و شور بازیکنان را به اوج می‌برد. این تریلر، که تعداد زیادی بازدید در یوتیوب جلب کرده است، حاوی اشارات زیادی به اتفاقات و وقایع دنیای واقعی می‌باشد.

در تریلر بازی GTA VI، یکی از نکات جذاب به شخصیت جوکر فلوریدا اشاره داشت؛ شخصیتی که در ترتیب به شکلی شبیه به جوکر با تتوهای فراوان در بدن خود ظاهر شده بود. لارنس سالیوان، که به طور متداول با نام جوکر فلوریدا شناخته می‌شود، فوراً پس از انتشار تریلر بازی GTA VI اعلام کرد که راکستار بدون مجوز از تصویر او استفاده کرده است و موظف به پرداخت دو میلیون دلار غرامت است.

در حال حاضر، سالیوان ادعا کرده که غرامت او به پنج میلیون دلار افزایش یافته و به راکستار هشدار داده که اگر تا تاریخ تولد او که ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) است، مبلغ موردنظر را پرداخت نکند، قصد دارد از توسعه‌دهنده بازی‌های GTA شکایت کند. اما کارشناسان حقوقی ترجیح می‌دهند تا این ادعا را با احتیاط در نظر بگیرند و ممکن است راکستار به پرداخت این مبلغ مجبور نشود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *