مجله سیمدخت
0

چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه

چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه
بازدید 98

۴ قانون ساده برای ترکیب لباس‌های مردانه که به شما ظاهری جذاب و شیک می‌بخشد. با این قوانین ساده، استایل شیک خود را بسازید.

عموماً، مردان به هماهنگی لباس‌هایشان توجه کمی می‌کنند، اما داشتن آگاهی در این زمینه می‌تواند به بهبود چشم‌انداز اجتماعی آن‌ها کمک کند. در ادامه، با مجموعه‌ای از قوانین و اصول ست کردن لباس‌های مردانه آشنا خواهیم شد.

۴ قاعده اساسی برای تلفیق لباس‌های مردانه به سبک شیک

۱. ترکیب رنگهای مکمل با یکدیگر

اولین قانون ست کردن این است که شما ملزم به دقیق هماهنگ کردن همه چیز نیستید، به خصوص در مورد شلوار و سایر لباس‌ها. استفاده از ترکیب رنگهای مکمل، به ویژه در مقایسه با ست کردن یک رنگ واحد، مکانیزمی است که به لباس‌ها امکان می‌دهد یکدیگر را تکمیل کنند و ظاهری شیک‌تر به وجود آورند.

اگر رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید در چرخه رنگ به هم نزدیک هستند یا اگر از بیش از یک رنگ روشن استفاده کرده‌اید، ممکن است در انتخاب‌هایتان اشتباه کرده باشید. حتماً به چرخه رنگ توجه کنید. نکته کلیدی این تکنیک این است که اطمینان حاصل کنید که رنگ‌های اصلی در کمد لباس شما تا حد امکان با یکدیگر هماهنگ و تنوع دارند.

اما این روش به این معنی نیست که باید از تطبیق رنگی غفلت کنید. اگر نگران هستید که ظاهر شما به دلیل تفاوت زیاد رنگ‌ها ناهماهنگ باشد، یک گزینه دیگر این است که لباس‌های خود را بر اساس یک رنگ مشخص (مانند هماهنگی کفش و کمربند) انتخاب کنید.چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه

۲.اگر از اجناس چرمی استفاده می کنید، باید با یکدیگر هماهنگ باشند

استفاده از چرم یک انتخابی کاملاً شخصی و بسیار با سلیقه برای تداول در ظاهر و استایل شماست. دو جزء بسیار اساسی که باید با هم همخوانی داشته باشند، کفش و کمربند هستند. سپس، در صورت امکان، می‌توانید بند ساعت یا کیف چرمی خود را با همان رنگ ترکیب کنید، اما باید توجه داشت که الزاماً لازم نیست این دو جزء به صورت دقیق با یکدیگر ست شوند.

بیاد داشته باشیدکه هر چه اختلاف رنگ چرم کفش و کمربند بیشتر باشد، ظاهر شما از جلوه شیک خود فاصله می‌گیرد. بنابراین، اگر بوت مشکی با لمعه دارید، بهتر است آن را با یک کمربند قهوه‌ای شکلاتی هماهنگ کنید، اما از انتخاب کمربند قهوه‌ای روشن پرهیز کنید. کفش‌های چرمی مشکی شما می‌توانند با کمربندهایی از هر طیف خاکستری ترکیب شوند، زیرا خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی، با همه رنگ‌ها سازگار است.چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه

۳.فلزات باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشند

مانند چرم، ساعت، سگک کمربند، و سایر قطعات فلزی باید به سبک شما هماهنگ باشند. در صورت داشتن یک ساعت خاص، بهتر است سگک کمربند خود را با توجه به آن انتخاب کنید.

یک اصل عمومی این است که به طور معمول، بهتر است نقره با نقره و طلا با طلا ست شوند، و در صورتی که تفاوت چشمگیری در جنس‌ها وجود نداشته باشد، ممکن است برنج با برنج ترکیب شود. با این حال، در این قاعده استثناهایی نیز وجود دارند؛ به عنوان مثال، حلقه ازدواج شما ممکن است از طلا باشد، اما اگر کنار یک ساعت با کیفیت نقره‌ای قرار گیرد، همچنان می‌تواند به نظر برسد که این ترکیب جلب توجه و زیبایی خاصی دارد.چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه

۴- ظاهر شما: رسمی یا کژوال

آیا متوجه هستید؟ لازم نیست کت رسمی را با شلوارک هماهنگ کنید! بهتر است دقت کنید که همه قطعات استایل شما به یکدیگر متناسب باشند. به طور کلی، رنگ‌های تیره به عنوان نماد سطح رسمی (مثل کت و شلوار) محسوب می‌شوند، در حالی که رنگ‌های روشن برعکس این ویژگی را دارا هستند.چهار اصل اساسی برای انتخاب لباس‌های مردانه

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *