مجله سیمدخت
0

رده‌بندی سنی بازی GTA 6 جعلی است

بازدید 71

همانطور که گفته شده بود، رده‌بندی سنی بازی GTA 6 در وب‌سایت هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا جعلی بوده است.

بدون هیچ گونه شک و تردیدی، جی تی ای ۶ یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها به شمار می‌رود؛ یک اثر که در حال ساخت در استودیوی راکستار به سر می‌برد و هواداران با اشتیاق منتظر معرفی آن هستند. در این میان، گاهی اوقات شایعات مختلفی در مورد بازی منتشر می‌شود، اما یکی از جنجالی‌ترین این شایعات، رده‌بندی سنی GTA 6 در استرالیا بود.

چند روز پیش، رده سنی بازی مورد انتظار جی تی ای ۶ به طرز غافل‌گیری در وبسایت رسمی هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا ثبت شد. این اقدام باعث شد هواداران با امیدواری منتظر معرفی زودهنگام بازی شوند. با این حال، به نظر می‌رسد این اقدام به‌طور کامل جعلی بوده است.

براساس گزارشی از PCGamesN، به نظر می‌رسد هر فردی می‌تواند رده سنی بازی‌ها را بر اساس سلیقه شخصی خود در وبسایت رسمی هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا ثبت کند و در این صورت، نتایج در این وبسایت نمایش داده می‌شود. از این رو، این اقدام به نظر نمی‌رسد امری عجیب باشد.

از طرفی، به منظور پایان دادن به این جنجال، هیئت مذکور اعلام کرد که رده‌بندی سنی بازی Grand Theft Auto 6 که در وبسایت آن‌ها ثبت شده بود، از سوی هیچ سازمان رسمی‌ای دریافت نشده است. این نشان می‌دهد که این اقدام کاملا جعلی بوده و هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا نیز از نمایش این اطلاعات بر روی وبسایت رسمی‌اش منع کرده است.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، تا به حال GTA 6 توسط راکستار گیمز به طور رسمی معرفی نشده است و به همین دلیل، تاریخ انتشار آن هنوز در حالت ابهام قرار دارد. با این وجود، براساس پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود این عنوان حداکثر تا پایان ماه مارس ۲۰۲۵ (اواسط فروردین ۱۴۰۴) برای کنسول‌ها و رایانه شخصی عرضه شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *