مجله سیمدخت
0

کارگردان Helldivers 2 به اعتراضات گیمرها واکنش نشان داد!

کارگردان Helldivers 2 به اعتراضات گیمرها واکنش نشان داد!
بازدید 11

کارگردان بازی Helldivers 2 به اعتراض‌های گسترده اخیر درباره الزام پیوند حساب‌ها واکنش نشان داد.

بازی Helldivers 2 از زمان عرضه‌اش در فوریه ۲۰۲۴ موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده است. با این حال، بازیکنان این بازی روی کامپیوتر در ۲۴ ساعت گذشته اعتراض‌های فراوانی را به گوش استودیو سازنده و شرکت سونی رسانده‌اند.

اخیراً سونی اعلام کرد که بازیکنان Helldivers 2 روی کامپیوتر باید حساب استیم و شبکه پلی استیشن خود را به هم پیوند دهند تا به تجربه بازی دست یابند. این تصمیم بازیکنان کامپیوتر را بیشتر به انتقاد واکنش نشان داد؛ به‌طوری‌که رتبه رضایت از بازی در استیم تا Mixed کاهش یافت و کاربران استیم در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۴ هزار بازخورد منفی برای این بازی ثبت کرده‌اند.

حالا، جان پایلستد، کارگردان بازی Helldivers 2 و مدیرعامل استودیو Arrowhead Game، در توییتر به اعتراضات جامعه مخاطبان بازی روی کامپیوتر واکنش نشان داد. او اعتراض‌ها و انتقادهای اخیر را «مجاز» توصیف کرد و به طرفداران قول داد که با ارائه تجربه‌ای جذاب و جبران کننده، ناراحتی آن‌ها را برطرف کند و اعتماد آن‌ها را دوباره جلب کند.

کارگردان Helldivers 2 به اعتراضات گیمرها واکنش نشان داد!

درباره این موضوع، پایلستد گفت: “به نظر می‌رسد اعتراض بازیکنان به اتصال اجباری حساب‌های استیم و پلی‌استیشن در بازی Helldivers 2، موجه است. از تمام بازیکنان عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم با ارائه تجربه‌ای عالی، اعتماد آنها را دوباره جلب کنیم و ناراحتی آنها را جبران کنیم.”

به دلیل دسترسی محدود به شبکه پلی‌استیشن در بسیاری از کشورها، گیمرها از جمله دلایل اعتراض خود را به Helldivers 2 مرتبط اعلام کرده‌اند. اتصال به حساب شبکه پلی‌استیشن در کشورهای مختلف ممکن است با مشکل مواجه شود و این موضوع ممکن است باعث محرومیت از تجربه بازی Helldivers 2 شود.

با این حال، کارگردان بازی اعلام کرده که استودیو سازنده و سونی در حال تلاش برای یافتن راه‌حلی برای این مشکل هستند. او اظهار داشته که “موافقم که این یک مشکل است و ما به دنبال راه‌حل‌هایی هستیم تا نام کشورهایی که در فهرست مربوطه حضور ندارند را اضافه کنیم.”

بازی Helldivers 2 برای پلی‌استیشن 5 و کامپیوتر عرضه شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *