مجله سیمدخت
0

چگونه کریس ایوانز را برای بازی نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول آماده کرد؟

بازدید 76

کریس ایوانز به‌تازگی در مورد فرصتی ۳۳۳ میلیون دلاری که او را برای ایفای نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول آماده کرد صحبت کرده است.

از بین تمام بازیگران دنیای سینمایی مارول، کریس ایوانز یکی از معدود بازیگرانی است که توانست به دو شخصیت نمادین مارول جان ببخشد. مسلماً نقش کاپیتان آمریکا در مقایسه با جانی استورم نقش بزرگ‌تری محسوب می‌شود، زیرا طی هشتاد سال گذشته به سمبل ابرقهرمان‌ها و کتاب‌های مصور تبدیل شده است. با این حال نکته جالبی که تقریباً هیچکس از آن خبر ندارد این است که جان بخشیدن به جانی استورم در سری فیلم‌های چهار شگفت‌انگیز باعث شد تا فرصت استثنایی ظاهر شدن کاپیتان آمریکا برای کریس ایوانز فراهم شود.

در مصاحبه با GQ که قبل از آغاز اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) انجام شد، ایوانز درمورد کار روی فیلم‌های Fantastic Four قبل از اینکه نقش کاپیتان آمریکا را در دنیای سینمایی مارول بازی کند، صحبت کرد. ستاره انتقام‌جویان به اشتراک گذاشت که چگونه ساختن این‌گونه فیلم‌ها قبل از اینکه ژانر ابرقهرمانی و کمیک بوکی به اندازه امروز بزرگ شوند برای او به‌عنوان یک بازیگر مفید بوده است، به‌ویژه وقتی صحبت از کار با بودجه‌های هنگفت و انجام بدلکاری و فیلمبرداری سکانس‌های اکشن شد. ایوانز همچنین اعتراف کرد که ایفای نقش جانی استورم علیرغم واکنش‌های منفی طرفداران، تجربه شگفت‌انگیز و فراموش‌نشدنی بوده است.

خوشبختانه، استودیو مارول در حال حاضر در حال کار روی پروژه‌هایی با ایده مولتی‌ورس یا همان جهان‌های موازی است. این به این معناست که امکانات بی‌شماری برای ایجاد یک حماسه بزرگ در محور مولتی‌ورس (The Multiverse Saga) وجود دارد. در واقع، یکی از سناریوهای محتمل این است که در اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars، یک ورژن متفاوت از کاپیتان آمریکا وارد داستان شود. با این حال، کریس ایوانز به صراحت اعلام کرده است که تنها در صورتی که شرایط مناسب باشد و فیلمنامه جذابیت داشته باشد، به نقش کاپیتان آمریکا بازگردد.

تا زمانی که مارول اعلام نکند، طرفداران می‌توانند از تماشای سه‌گانه کاپیتان آمریکا و چهار فصل ابتدایی انتقام‌جویان لذت ببرند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *