مجله سیمدخت
0

چند ساعت زمان نیاز است تا Alan Wake 2 به پایان برسد؟

بازدید 64

شرکت رمدی اینترتینمنت به تازگی مدت زمان لازم برای تکمیل گیم‌پلی بازی Alan Wake 2 را اعلام کرده است، و این به نظر می‌آید که با طولانی‌ترین تجربه‌ای هستیم که این استودیو تاکنون ارائه داده است.
بعد از تقریباً ده سال از انتشار نسخه اول، در نهایت دنباله این مجموعه به زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. داستان مجدداً دوران ویک، نویسنده معروف، را دنبال می‌کند که در دام یک زندان تاریک افتاده است و تلاش می‌کند با افشای داستان تاریک جدید، از این دنیای ترسناک فرار کند.
از این رو، یکی از پرسش‌های متداول ممکن است این باشد که چه مدت زمانی برای تکمیل مراحل بازی Alan Wake 2 لازم است؟ در این خصوص، سم لیک، کارگردان خلاق بازی، به تازگی اعلام کرده است که این بازی به مدت تقریبی ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد، که این به احتمال زیاد طولانی‌ترین تجربه بازی تاکنون از سوی این استودیو خواهد بود.

سم لیک در این زمینه توضیح می‌دهد:

به نظر من، با نگاهی به تاریخچه بازی‌های استودیو رمدی اینترتینمنت، می‌بینیم که این عناوین به طور عمده بر تاکید بر روایت داستان‌های کوتاه تمرکز داشته‌اند. به عبارت دیگر، تجربه بازی در این بازی‌ها معمولاً تقریباً ۱۰ ساعت یا کمی بیشتر به طول می‌انجامید. ما همیشه به دنبال راه‌هایی بودیم تا بازی‌هایی با مدت زمان بیشتری را ارائه دهیم، چرا که جنبه مالی نیز برای بازیکنان اهمیت دارد. بازی Control که تاکنون طولانی‌ترین بازی ما بوده است، اما الن ویک ۲ با گیم‌پلی بیش از ۲۰ ساعت، به عنوان طولانی‌ترین عنوان ساخته شده توسط ما به حساب خواهد آمد.

سم لیک، که در ادامه صحبت‌های خود اشاره کرده است، بازی اول Alan Wake را به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی معرفی کرده و تأکید می‌کند که در نسخه دوم، تمرکز بازی بر روی عناصر ترس و وحشت و ایجاد یک اتمسفر منحصر به فرد قرار دارد. او همچنین به محبوبیت روزافزون ژانر ترس و هیجان در میان بازیکنان اشاره کرده است.

باید توجه داشت که بازی Alan Wake 2 در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی‌استیشن 5 و نیز پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *