مجله سیمدخت
0

آیا خانواده کارداشیان ها در عرصه مدلینگ واقعا موفق هستند؟

موفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟
بازدید 116

مخاطبان و علاقمندان به صنعت مد، در طول هفته‌های مد، به طراحی لباس‌ها و اجرای فشن‌شوها با توجه ویژه‌ای نگاه می‌کنند. در این مواقع، حضور افتخارآفرینان و شخصیت‌های معروف در نخستین ردیف Front Row – فشن‌شوها و حتی حضور سوپرمدل‌ها در پله‌های مدرن، موضوعاتی جذاب و پرطرفدار محسوب می‌شوند.

اگرچه حضور سلبریتی‌ها و افراد شهیر در نقش مهمان و حتی به عنوان مدل، اعتبار اضافی به برند می دهد، اما پشت پرده این حضور، هدف‌های تجاری نیز وجود دارد. یکی از خانواده‌های پرحاشیه و جذاب که با حضورشان به عنوان مدل و مهمان، توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند، خانواده کارداشیان است.

در چند فصل اخیر، حضور خواهران کارداشیان-جنر در صنعت مد و فشن با اتفاقات متفاوتی همراه بوده است. با یک نگاه سریع به حضور اخیر آن‌ها، به ویژه در سال جاری، می‌توان تفاوت‌های استراتژیک و عملکرد حرفه‌ای بین کیم، کایلی و کندال را مشاهده نمود.

ما در این مطلب قصد داریم حضور این خواهران در صنعت مدلینگ و استراتژی آن‌ها در دنیای مد و فشن در سال جاری را با یکدیگر مقایسه کنیم.
با این هدف، در ابتدا قصد داریم به حضور برجسته‌ترین افراد مانند کیم، کایلی و کندال در عرصه مد و فشن در این دوره زمانی، یک نگاه کوتاه بیندازیم.

برجسته‌ترین حضور کیم کارداشیان در صنعت مدلینگ

تصویر کیم کارداشیان بر روی جلد مجله CR به مناسبت دهمین سالگرد با موهای کوتاهموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

تصویر کیم کارداشیان بر روی جلد مجله Fortune به‌عنوان یکی از 100 زن قدرتمندموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

حضور در رویداد Caring For Womenموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

مدل کمپانی بالنسیاگا در نمایشگاه مد فصل بهار و تابستان 2024 در هفته مد پاریسموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

کیم کارداشیان، برجسته‌ترین شخصیت خانواده کارداشیان

کیم کارداشیان، بنیان‌گذار برند لباس زیر Skims، با حضور در فشن‌شوی فصل گذشته برند بالنسیاگا، بسیار چشم‌گیر بود و مورد توجه قرار گرفت. او تجربه این حضور را در استوری اینستاگرام خود به عنوان “پیوستن به حقیقت یک رویا” توصیف کرد.

او امسال نیز صرفاً به عنوان مدل با برند بالنسیاگا همکاری داشت؛ اما در فشن‌شو حضور فیزیکی نداشت و پس از انتشار تصاویر لباس‌ها در حساب اینستاگرام برند بالنسیاگا، لوک شماره‌ی 61 که بر روی کیم عکاسی شده بود، مشاهده شد.

نسبت به سال‌های گذشته، کیم کارداشیان در امسال حضور کم‌رنگ‌تری به عنوان مدل در هفته‌های مد داشت. با توجه به شواهد موجود و گفته‌ها، ممکن است کیم کارداشیان از حاشیه‌ها و اخبار مداوم دوری کرده و به نظر می‌رسد که یک رویکرد جدید و متفاوت را در زمینه حرفه‌ای‌اش انتخاب کرده است.

برجسته‌ترین حضور جدید کایلی جنر در عالم مد

حضور در نمایشگاه مد Acne Studios با یک پیراهن قرمزموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

مهمان ویژهٔ نمایشگاه مد Dolce & Gabbana که به دلیل تأخیر او، آغاز شو 40 دقیقه تأخیر داشت.موفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

کایلی جنر؛ جوان‌ترین و پولدارترین دختر خانواده

کایلی جنر، بنیان‌گذار برند لوازم آرایشی Kylie و شخصیت اینفلوئنسر، توسط مجله فوربس به عنوان “جوان‌ترین میلیاردر خودساخته در تاریخ” شناخته شده است. در سال گذشته، کایلی نهایت برجستگی حضور خود در عرصه مد و فشن را داشت؛ او با لباسی مشکی به همراه سردیس شیر از برند اسکیاپرلی در فشن‌شوی متعلق به این برند شرکت کرد.موفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

بر خلاف کیم که در امسال حضور کم‌رنگ‌تری داشت، کایلی با حضور پرشور خود توجه‌ها را به خود جلب کرد. ویدئوهای او در حین فیلم‌برداری از خواهرش کندال در فضای مجازی بسیار وایرال شد. نحوه‌ی حضور کایلی در فشن‌شوها نشان‌دهندهٔ تصمیم جدی او برای ورود حرفه‌ای به صنعت مدلینگ است و او چشم‌اندازی جاه‌طلبانه برای آیندهٔ خود را پیش‌رو دارد.

حضور کندال جنر؛ درخششی بی‌نظیر در پیشتازی هفته‌های مد اخیر

تصویر کندال جنر بر روی جلد مجله‌ی W؛ لحظه‌ای از زیبایی و شکوهموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

عکس‌های استلا مک‌کارتنی در فتوشوتموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

حضور چشمگیر کندال در کمپین گوچیموفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

حضور با شکوه به عنوان سوپرمدل در فشن‌شوهای اسکیاپرلی، ویکتوریا بکهام و…موفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

کندال جنر؛ یکی از مشهورترین سوپرمدل‌های جهان

کندال، حرفه‌ای‌ترین دختر در میان خانواده‌ی کارداشیان-جنرها به عنوان مدل در دنیای مد و فشن است. بسیاری از انتقادگران با اطمینان معتقدند که کندال جنر به طور کامل با استانداردهای لازم و اصولی وارد صنعت مدلینگ شده است. حضور او در شوی امسال برند اسکیاپرلی، با پیراهن قرمز و ناخن‌های مصنوعی، همراه با مدل موهای دهه‌ی 60 میلادی، منجر به تحلیل‌ها و تعریفی جدید از استایل مدلینگ گردید.موفقیت خانواده کارداشیان‌ها در عرصه مدلینگ چقدر است؟

تأیید حمایت کندال از طرف نزدیک‌ترین افراد خانواده، به خصوص از سوی مادرش-کریس جنر- در فشن‌شوهای این فصل، نکته‌ای بسیار مهم بود که از دید کاربران مخفی نماند.

نکته پایانی

عملکرد بسیار موفق کیم و کایلی به عنوان اینفلوئنسر و کارآفرین، آن دو خواهر را به ارتفاعات شگفت‌انگیزی درآورده است. حضور چشمگیر آن‌ها در فشن‌شوها، به عنوان مدل و مهمان، به رشد و توسعه کسب و کارهایشان بسیار کمک کرده است. اما کندال جنر از ابتدا به عنوان یک مدل وارد صنعت شده و تاکنون با یک عملکرد بسیار حرفه‌ای توانسته است جایگاه ممتازی را در این عرصه بدست آورد.

با توجه به اظهارات، امکان ندارد حقیقت این موضوع را نادیده بگیریم که خواهران کارداشیان-جنر به ویژه در حوزه مدلینگ، به دنبال شهرت هستند. اغلب افراد معتقدند که ورود خواهران کارداشیان-جنر به عرصه مدلینگ با برنامه‌ریزی و استراتژی اصولی همراه بوده است. این برنامه‌ریزی و حمایت کامل خواهران از یکدیگر، شاهد قاطعی برای افزایش شهرت آن‌هاست.
اما…
تا چه حد شما فکر می‌کنید خواهران کارداشیان-جنر در حوزه مدلینگ موفق بوده‌اند؟

کدام یک از خواهران کارداشیان-جنر به نظر شما در حوزه مدلینگ به طور حرفه‌ای‌تر و کارآمدتر عمل کرده‌اند؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *