مجله سیمدخت
0

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟
بازدید 77

معمولاً در مراسم‌های فرش قرمز، سلبریتی‌ها را با ظاهری بی‌نقص مشاهده می‌کنیم که حاصل هنر و استعداد استایلیست‌ها و میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای است. اما در زندگی روزمره، سلبریتی‌ها دارای یک سبک پوششی خاص و متمایز هستند. بنابراین، جالب است ترفندها و راهکارهایی که آن‌ها برای داشتن ظاهری شیک و آراسته به کار می‌برند را بیشتر بشناسیم.

۱- رنگ مورد علاقه ی جولیان مور سبز است

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

می‌توان به سادگی رنگ مورد علاقه هر سلبریتی را با توجه به لباس‌هایی که انتخاب می‌کند، تشخیص داد. به عنوان مثال، ریانا علاقه دارد از رنگ قرمز استفاده کند، آنجلینا جولی عاشق رنگ مشکی است و جولیان مور به رنگ سبز می‌افتد. رنگ مورد علاقه شما هم می‌تواند بخشی از استایل یکتای شما شود.

۲- کیت میدلتون شلوارهای پاچه گشاد را به شلوارهای معمولی ترجیح می دهد

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

دوشس کمبریج بی‌تردید از شیفتگی به شلوارهای پاچه و گشاد بهره می‌برد و این شلوارها را با حسن استفاده موثر در استایل شخصی خود به نمایش می‌گذارد. اگر مدل مناسب این شلوارها را انتخاب کند، قطعاً ظاهری کم‌رسمی و غیررسمی خواهد داشت. اگر هنوز به پوشیدن این شلوارها شجاعت نکرده‌اید، می‌توانید به دامن شلواری مانند نمونه‌هایی که ظاهری مشابه دارند، روی بیاورید. این دامن‌ها با همراهی یک پیراهن و کفش زنانه رسمی، یک ترکیب شیک و انطباق‌پذیر برای محل کار ایجاد می‌کنند.

۳- سلبریتی ها دو هفته پیش از مراسم های مهم موهای خود را به دست آرایشگر می سپارند

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

استایلیست‌هایی که با ستاره‌های هالیوود همکاری می‌کنند، دو هفته قبل از رویدادهای مهم، به موهای مشتریان خود دقت ویژه می‌کنند. به علاوه، توصیه می‌شود که مشتریان یک روز پیش از مراسم از یک ماسک مغذی مو استفاده کنند تا به زیبایی و درخشندگی موهای خود کمک کنند.

۴- پنه لوپه کروز لباس های مینیمال را ترجیح می دهد

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

استفاده از لباس‌های مینیمال توسط سلبریتی‌ها نشان می‌دهد که می‌توان با لباس‌های ساده نیز به زیبایی و شیاطین آمیزی دست پیدا کرد. این رویکرد مینیمالیستی امروزه به دلیل تاکید بر انتخاب اجزای هماهنگ برای پوشش به شدت محبوب است، که مزیت آن این است که می‌توانید زمان زیادی را در خرید با صرفه جویی کنید.

۵- کیت میدلتون کفش هایش را سال ها می پوشد

چگونه مثل سلبریتی ها خوشتیپ و زیبا شویم؟

کیت میدلتون از اینکه لباس‌های تکراری در مراسم عمومی بپوشد هیچ ترسی ندارد. او اکثر اوقات از کفش‌های زنانه کلاسیک و رسمی استفاده می‌کند و تاکنون بیش از ۲۰۰ بار از کفش‌های پاشنه بلند بژ خود بهره گرفته است. بنابراین، با خرید یک جفت کفش باکیفیت در رنگهای مختلف مانند کرمی، شیری، قهوه‌ای، بژ، سفید و …، می‌توانید زمان زیادی را در انتخاب کفش مناسب برای لباس‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *