مجله سیمدخت
0

اهمیتی از کارهای محبوب خانگی شما، با توجه به نشانه زودی متولد شدنتان

بازدید 74

1. فروردین: بیرون آوردن سطل زباله

شما به عنوان یک رهبر عمل می‌کنید، نه فقط پیروی می‌کنید، عزیز. بنابراین، اگر به فکر دارید که می‌خواهید منتظر بمانید تا شخص دیگری در خانواده‌تان سطل زباله “یا بازیافت” را خالی کند، بهتر است دوباره تصمیم بگیرید. شما جزء آن دسته افراد هستید که به طور خودجوشی، قبل از اینکه کسی از شما بپرسد یا توجه کند، این کار را انجام می‌دهید.

2. اردیبهشت: آبیاری گیاهان

اگر تولدتان در اردیبهشت ماه باشد، به احتمال زیاد ارتباط خاصی با مادر طبیعت دارید. این به این معنی است که ارتباط شما با محیط زیست بسیار قویتر از دیگران است و به عبارتی، شما دارای ارتباطی عمیق با طبیعت هستید. بنابراین، هرگونه فعالیت مرتبط با محیط زیست مانند آبیاری گیاهان و باغبانی احتمالاً در فهرست کارهای محبوب شما قرار دارد.

3. خرداد: شستن ماشین

آیا شام جمعه شب با دوستان یا جشن تولد همکارتان برای شما اتفاق می‌افتد؟ این همه تجربه را در ماه خرداد تجربه می‌کنید. به منظور حفظ جایگاه اجتماعی و آمادگی برای هر موقعیت، بهتر است که ماشین خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. بنابراین، با دقت در مراقبت و شستشوی مکرر از خودرویتان مراقبت کنید.

4. تیر: جاروبرقی

اگر بخواهیم شما را با یک واژه توصیف کنیم، “تیر” به معنای خانه “و این چیز بدی نیست!” خواهد بود. از آنجایی که شما به شدت به محل اقامتتان علاقه دارید، حتی زمینه‌های کثیف نیز از شما نمی‌توانند راضی‌تان کنند. بنابراین، اگر تصمیم به انجام کارهای خانگی گرفته‌اید، احتمالاً از جاروبرقی استفاده خواهید کرد.

5. مرداد: شستن ظروف

در مرداد ماه، تمایل دارید که در تمام جنبه‌های زندگیتان کنترل داشته باشید، از جمله مسائل خانگی. آیا یکی از وظایفی که نمی‌خواهید به دیگران واگذار کنید، شستن ظروف است؟ به نظر می‌رسد شما معتقدید که هیچکس بهتر از خودتان نمی‌تواند این کار را انجام دهد “و شاید درست باشد!”

6. شهریور: سازماندهی

برخی بـه ان OCD می گویند، برخی ان را شهریور بودن. صرف نظر از این، تمایلات کمال گرایانه شـما بـه این معنی اسـت کـه دوست دارید همه ی چیز در جای مناسب خود قرار گیرد.

7. مهر: مرتب کردن تخت

شما دارای صفات بسیار جذاب و مثبتی هستید، از جمله مهربانی، شادی و خوش‌بینی. با این حال، به کارهای خانه زیاد علاقه‌مند نیستید. این نشان می‌دهد که شما به دو چیز علاقه دارید: 1) صرف زمان زیاد در رختخواب و 2) کاهش زمان مصرفی برای کارهای خانه. بنابراین، ترتیب و تنظیم تخت‌خوابتان تا حد زیادی با وظایف کاری شما مرتبط است. این اقدام می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای کاهش استرس، هماهنگ با علامت زودیاکی شما، مطرح شود.

8. آبان: گردگیری

9. آذر: تمیز کردن حمام

هر تمام کاری که انجام می‌دهید، به همراه اشتیاق انجام می‌پذیرد، آذر. از بین تمام نقاط خانه‌ی شما، که ارزش یک تمیزکردن کامل را دارند، حمام شماره یک «توالت! وان حمام! کف!» است.

10. دی: مالش دادن کف

برای حفظ یک حداقلی از نظم و انضباط شخصی نیاز است تا به خاطر داشته باشید هر هفته باید کف زمین را شسته و کند. این ممکن است به معنای تشویق خود به واقعیت این کار باشد. اما به‌فضل رفتار فوق‌العاده شما، که خلاقیت و انضباط ویژه‌ای دارد، این مسئله کاملاً در دست شماست. در نتیجه، کف‌های شما به نحوی کاملاً تمیز و درخشان هستند.

11. بهمن: لباسشویی

زمانی که قادر به برجسته شدن هستید، چرا خودتان را به زیر انداخته و ناپیدا کنید؟ این اصولی است که شما با افتخار آن را در دل خود حمل می‌کنید، بهمن. و یکی از راه‌هایی که اصالتتان را از طریق لباس‌هایی که پوشیده‌اید نشان می‌دهید. با این وجود، تمامی این پوشاک نیاز دارند که پیش از هر مهمانی بعدی لازم است تا شسته و تمیز شوند. به همین دلیل، احتمالاً هنر لباسشویی را به خوبی آموخته‌اید.

12. اسفند: آشپزی

شـما عاشق خلاقیت در آشپزخانه هستید، اسفند، بنابر این پختن شام برای خانواده بـه سختی برای شـما کار سختی بـه نظر می‌رسد. چه در حال آزمایش یک دستور پخت جدید سرخ کن بادی باشید و چه غذای اسانی مورد علاقه همه ی را درست کنید، همیشه ان رابا هم مخلوط می کنید «بـه صورت مجازی و تحت اللفظی».

و در پایان

اگرچه بسیاری از ما می‌توانیم تصور کنیم که یک خانه تمیز و مرتب به ما حالت آرامش و رضایت را در زندگیمان ایجاد می‌کند، این را به عمل انجام دادن بسیار آسان‌تر از گفتن آن تاکید می‌کند. حتی آن‌هایی که در سازماندهی و به‌دنبال بی‌عیبی در انجام کارها پیشرفت می‌کنند، هنوز هم زمانی که باید به انجام کارها بپردازند، با احساس ناامیدی روبرو می‌شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *