مجله سیمدخت
0

در اوایل سال ۲۰۲۴، سامسونگ قصد دارد گلکسی تب اکتیو ۵ را معرفی کند

در اوایل سال ۲۰۲۴، سامسونگ قصد دارد گلکسی تب اکتیو ۵ را معرفی کند
بازدید 40

سامسونگ در اوایل سال ۲۰۲۴ قصد دارد تبلتی جان‌سخت به نام گلکسی تب اکتیو ۵ را معرفی و به بازار عرضه کند. تقریباً یک سال پیش، سامسونگ تبلت گلکسی تب اکتیو ۴ پرو را معرفی کرد. این تبلت محصولی مقاوم در برابر ضربه، آب، و آسیب‌های محیطی بود که برای کاربرانی طراحی شده بود که نیاز به محصولات محکم دارند. سامسونگ تبلت‌های سری تب اکتیو را با تمرکز بر روی مقاومت به جای قدرت سخت‌افزاری بالا طراحی می‌کند.

اکنون، بعد از گذشت بیش از یک سال، سامسونگ قصد دارد گلکسی تب اکتیو ۵ را به عنوان جانشین تب اکتیو ۴ پرو عرضه کرده و به بازار عرضه کند. اطلاعات موجود نشان می‌دهد که این عمل در اوایل سال ۲۰۲۴ انجام خواهد شد. این اطلاعات بر اساس لیست صدور گواهی FCC به دست آمده است.

به علت عدم انتشار اطلاعاتی در لیست فعلی FCC درباره تاریخ عرضه یا حتی نام دقیق تبلت، جزئیات دقیق تری مشخص نشده است. اما معمولاً محصولاتی که در این لیست حضور دارند، چند ماه بعد از انتشار در بازار قرار می‌گیرند. تصویر منتشر شده از سوی FCC نیز باتری نسبتاً بزرگی با شماره مدل EB-BX306GBY را نشان می‌دهد.

در اوایل سال ۲۰۲۴، سامسونگ قصد دارد گلکسی تب اکتیو ۵ را معرفی کند

سامسونگ در سال آینده قصد دارد دو مدل تبلت از سری تب اکتیو ۵ را معرفی و به بازار عرضه کند. این دو مدل به شماره مدل SM-X300 با پشتیبانی از وای‌فای و مدل SM-X306B با پشتیبانی از وای‌فای و فناوری 5G خواهند بود. انتظار می‌رود مدل دوم از یک پردازنده بهتر نسبت به مدل اول بهره‌مند شود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وب‌سایت گلکسی‌کلابز، قیمت پیشنهادی برای این تبلت‌ها احتمالاً ۸۰۰ دلار خواهد بود، که مشابه قیمتی است که برای تب اکتیو ۴ پرو در نظر گرفته شده بود. اما ما باید منتظر تصمیم نهایی سامسونگ باشیم تا ببینیم کدام مدل از این تبلت‌ها به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *