مجله سیمدخت
0

در نسخه بازسازی بازی Silent Hill 2، شخصیت کله هرمی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد

در نسخه بازسازی بازی Silent Hill 2، شخصیت کله هرمی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد
بازدید 27

با تشکر از اطلاعاتی که به لطف فروشگاه Best Buy منتشر شده‌اند، کاربران در ریمیک بازی Silent Hill 2 به شخصیت کله هرمی بیشتر آشنا خواهند شد.

مجموعه Silent Hill در سال‌های اخیر به حاشیه رانده شده بود، اما کمپانی کونامی تصمیم گرفت با ارائه محصولات جدید در این دنیا توجه مخاطبان را مجدداً جلب کند. یکی از این تصمیمات، تولید نسخه بازسازی بازی Silent Hill 2 بود که در اواخر سال گذشته معرفی شد. متاسفانه تاکنون، تیم توسعه استودیو بلوبر تیم و ناشر ژاپنی اطلاعات کمی ارائه کرده‌اند.

یک کاربر اخیراً در فروم ResetEra متوجه شد که اطلاعات جدیدی از Silent Hill 2 Remake در وب سایت Best Buy قرار گرفته بود. این اطلاعات سریعاً حذف شدند، اما اندکی زمان کافی برای افرادی بود که اسکرین‌شات بگیرند و با دیگران به اشتراک بگذارند. به نظر می‌رسد که در ریمیک Silent Hill 2، شخصیت کله هرمی به عنوان یک شخصیت مهم در داستان به تفصیل بررسی خواهد شد و گذشته‌اش مورد کنجکاوی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، این شخصیت به عنوان شخصیت اصلی قابل بازی خواهد بود و کاربر او را کنترل خواهد کرد.

هم‌زمان با اطلاعات منتشر شده در Best Buy، تاریخ انتشار بازسازی Silent Hill 2 در وب‌سایت PCGameBenchmark هم قابل مشاهده بود. طبق این اطلاعات، کونامی قصد دارد محصول جدید خود را در تاریخ ۱ فروردین ۱۴۰۳ (معادل با ۲۱ مارس ۲۰۲۴ میلادی) عرضه کند. با توجه به اینکه امکان پیش‌خرید بازی در برخی فروشگاه‌های خرده‌فروشی فراهم شده است، این تاریخ هم به نظر می‌رسد که منطقی و ممکن است.

تاکنون اطلاعات رسمی زیادی در مورد بازسازی Silent Hill 2 منتشر نشده است، اما از بهبودهای چشمگیر در گرافیک و استفاده از دوربین سوم شخص بر روی شانه‌ها در بازی خبر داده شده است. علاوه بر این، سیستم مبارزه نیز مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *