مجله سیمدخت
0

در فصل ششم از مجموعه “فرار از زندان”، داستان بدون حضور مایکل و لینکلن تدوین می‌شود

بازدید 80

با توجه به گزارشی که از سایت Deadline منتشر شده است، به نظر می‌رسد فصل ششم از مجموعه “فرار از زندان” احتمالاً بدون حضور بازیگران محبوبش جلوی دوربین خواهد رفت.

“فرار از زندان” یکی از سریال‌های محبوب است که از سوی شبکه فاکس پخش شده و داستان دو برادر به نام‌های مایکل و لینکلن را روایت می‌کند. لینکلن به اتهاماتی ناپسند به زندان افتاده است و مایکل برادرش، تصمیم می‌گیرد نقشه‌ای برای فرار او بکشد. این سریال در چهار فصل از آگوست ۲۰۰۵ تا مه ۲۰۰۹ پخش شد. همچنین یک فیلم تلویزیونی به نام “The Final Break” نیز ساخته شد که خطوط داستانی باقی‌مانده را به پایان می‌رساند.

با توجه به گزارش Deadline، امکان ساخت فصل ششم از “فرار از زندان” وجود دارد، اما تا کنون هیچ توافقی با هیچ بازیگری صورت نگرفته است. برگشت دومینیک پورسل و ونتورث میلر به نظر می‌رسد که امکان‌پذیر نیست و فصل جدید بدون حضور آن‌ها ساخته خواهد شد. همچنین، الجین جیمز در نقش شورانر در تیم تولید حضور دارد. در پرونده هنری او، سریال‌های دیگری مانند “The Outlaws” به نمایش درآمده‌اند.

دیگر اعضای تیم تولید اجرایی شامل پال شیورینگ، مت اولمستد، مارتی آدلستاین و نیل موریتز نیز در فرآیند ساخت دخالت دارند. این فصل ششم از سریال “فرار از زندان” برای پخش در سرویس استریم Hulu در دست ساخت قرار دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *