مجله سیمدخت
0

انتظارها به پایان رسید: مدت زمان انیمیشن Inside Out 2 اعلام شد

انتظارها به پایان رسید: مدت زمان انیمیشن Inside Out 2 اعلام شد
بازدید 22

والت دیزنی و پیکسار به‌تازگی مدت زمان رسمی انیمیشن Inside Out 2 را ثبت کردند که کمی طولانی‌تر از قسمت اول است.

با توجه به آخرین اطلاعات در حوزه سینما و تلویزیون، مدت زمان دنباله انیمیشن Inside Out به طور رسمی مشخص شده است. به گزارش وب‌سایت Annecy Festival که اطلاعات آن توسط والت دیزنی و پیکسار ثبت شده، مدت زمان انیمیشن Inside Out 2 برابر با ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه یا به عبارت دیگر ۱۰۰ دقیقه می‌باشد. این انیمیشن در واقع ۵ دقیقه بلندتر از نسخه اولیه‌ی Inside Out با مدت زمان ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه یا به عبارت دیگر ۹۵ دقیقه خواهد بود. در طول سال‌های گذشته، مدت زمان انیمیشن‌های پیکسار در بازه‌ای بین ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه تا ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه بوده است، با این تفاوت که تنها انیمیشن Incredibles 2 مدت زمانی حدود ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه داشته است.

انتظارها به پایان رسید: مدت زمان انیمیشن Inside Out 2 اعلام شد

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Inside Out 2 به عنوان صداپیشه حضور دارند و نقش‌های مختلفی را پرداخت کرده‌اند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) قرار دارد. کلسی مان به عنوان کارگردان این انیمیشن بر اساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out، مسئولیت کارگردانی این اثر را بر عهده دارد. Inside Out در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیت داکتر به سینماها رفت و با فروش بیش از ۸۵۸.۸ میلیون دلار در سراسر جهان، جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را نیز کسب کرد.

به علاوه، انیمیشن Elio در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) نیز به ترتیب اکران خواهند شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *