مجله سیمدخت
0

تاخیر در تولید مک بوک ایر ۱۵ اینچی با پردازنده اینتل

بازدید 30

در زمانی که مک بوک ایر ۱۵ اینچ قرار بود تولید شود، اپل قصد داشت از پردازنده‌های اینتل استفاده کند. اما به دلیل تأخیرهایی که در راه تولید لپ‌تاپ به وجود آمد، اپل تصمیم گرفت تا تا زمان معرفی اپل سیلیکون، تولید مک بوک ایر ۱۵ اینچ را به تأخیر بیندازد.

اپل با انتشار مک بوک ایر ۱۵ اینچ، جذابیت قابل توجهی را در میان مشتریان اولیه به دست آورده است. مدیران بازاریابی اپل در یک مصاحبه اخیر به فرآیند ساخت این لپ‌تاپ جدید اشاره کردند. آنها بیان کردند که تولید مک بوک ایر ۱۵ اینچ نتیجه استفاده از اپل سیلیکون به جای پردازنده‌های اینتل است.

در مصاحبه جدید، لاورا متز و توماس تن که اعضای تیم بازاریابی مک و اعضای تیم بازاریابی محصول در شرکت هستند، حاضر بودند.

متز اظهار داشت که در زمان استفاده از پردازنده‌های اینتل، اپل قصد داشت مک بوک ایر ۱۵ اینچ را تولید کند، اما این امر امکان‌پذیر نبود؛ زیرا نهایتاً محصول نهایی مک بوک ایر شباهتی به آن نداشت: “زمانی که ما شروع به کار کردیم، می‌خواستیم مک بوک ایر ۱۵ اینچ را تولید کنیم؛ اما وقتی به طراحی لپ‌تاپ‌ها در آن زمان نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که این پروژه قابلیت تحقق ندارد. آن لپ‌تاپ در آن زمان مانند محصولات ایر به نظر نمی‌رسید.”

با این حال، با معرفی اپل سیلیکون، همه چیز تغییر کرد. متز اظهار کرد که پس از عرضه اپل سیلیکون، این شرکت “تمام قطعات مناسب را در اختیار داشت” تا بتواند نمایشگر بزرگتری همراه با عمر باتری بیشتر و قدرت پردازشی قابل توجهی را به مک بوک ایر اضافه کند.

متز همچنین به اهمیت فراوان بازار لپ‌تاپ‌های ۱۵ اینچ اشاره کرد. اپل درک می‌کرد که برخی کاربران به افزایش ابعاد صفحه نمایش مک بوک علاقه‌مند هستند، اما نیازی به قدرت پردازشی مک بوک پرو ندارند. مک بوک ایر ۱۵ اینچ به خوبی این نیاز را برطرف می‌کند و این خلأ قدیمی را پوشش می‌دهد.

تن در بخش پایانی مصاحبه اظهار داشت که اپل سیلیکون باعث شده است که مک بوک ایر به یک دستگاه بسیار قدرتمند برای استفاده سازمانی تبدیل شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *