مجله سیمدخت
0

احتمالاً فیلم جدید جنا اورتگا تاخیر خواهد داشت

بازدید 24

در گزارش جدید ویژنتی، احتمال تاخیر در اکران فیلم جدید جنا اورتگا یعنی “بیتلجوس ۲” به خبر داده شده است. نویسندگان فیلم هالیوودی چند ماه پیش اعتصاب کردند و بعد از آن انجمن بازیگران سینما و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) هم هرگونه همکاری با استودیوها را متوقف کردند. هر دو گروه به دنبال دستمزد منصفانه بودند، اما نویسندگان فیلم به توافق رسیدند در حالی که انجمن بازیگران هنوز نتوانسته با تهیه‌کنندگان فیلم و تلویزیون به توافق برسد. این اعتصاب‌ها باعث تأخیر در انتشار آثاری مانند “ددپول ۳” و “میشن: آیمپاسیبل ۸” شدند.

ویژنتی به تازگی یک گزارش اختصاصی تهیه کرده که در حال حاضر در دسترس است. طبق این گزارش، اگر بازیگران و تهیه‌کنندگان به توافق نرسند و “بیتلجوس ۲” در هفته‌های آینده آماده نشود، احتمالاً اکران آن به تعویق خواهد افتاد. در این گزارش، یک کارشناس اظهار داشته است: “اگرچه ما تمایل داریم که فیلم ساخته شود، اما در صورتی که این مسئله درست حل نشود، مجبوریم تا زمانی که به توافق نرسیم، منتظر بمانیم.”

چندین فیلم که در نظر گرفته بودند تا در سال 2024 به نمایش درآیند، به دلیل توقف در فرآیند تولید، ممکن است به سال 2025 یا حتی بعد از آن به تعویق بیافتند. در حال حاضر، استودیوها در مورد تاخیرهای احتمالی در اکران این فیلم‌ها سکوت می‌فرمایند تا در مذاکرات با کارگردانان و تولیدکنندگان کنترل را در دست بگیرند.

Beetlejuice 2 یک فیلم فانتزی و کمدی است که به عنوان دنباله‌ای برای فیلم Beetlejuice در سال ۱۹۸۸ اکران شد. این فیلم نه تنها تحسین‌ها را جلب کرد، بلکه در باکس آفیس نیز عملکرد خوبی داشت. در قسمت دوم این فیلم با بازیگران معروفی همچون جنا اورتگا (Jenna Ortega)، مایکل کیتون (Michael Keaton)، مونیکا بلوچی (Monica Bellucci) و ویلم دفو (Willem Dafoe) در حال تداوم است و میانه سال جاری فیلمبرداری آن آغاز شده است.

تیم برتون (Tim Burton) که مانند قسمت اول وظیفه کارگردانی را بر عهده دارد، در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد که ۹۹ درصد از صحنه‌ها ضبط شده و تنها دو روز باقی مانده تا پایان فیلمبرداری باقی‌مانده است. اطلاعات دقیقی از داستان قسمت دوم در دسترس نیست، اما مشخص است که جنا اورتگا یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند.

لازم به ذکر است که اکران این فیلم برنامه‌ریزی شده است و قرار است از تاریخ ۱۶ شهریور ۱۴۰۳ (معادل با ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ میلادی) به نمایش درآید.

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *