مجله سیمدخت
0

مانگای جوجوتسو کایسن باعث توقف انتشار یک مانگا دیگر شد!

مانگای جوجوتسو کایسن باعث توقف انتشار یک مانگا دیگر شد!
بازدید 25

اگر از آخرین فصل مانگای جوجوتسو کایسن شوکه شدید، تنها نیستید. این مانگاکا به دلیل تأثیرگذاری داستان دیگری، مانگای خود را به تعطیلی فرو برد.

فقط به این دلیل که کسی مانگا می‌نویسد، نشانه‌ای از این نیست که خودش طرفدار مانگا نباشد. چند هفته گذشته، یک مانگاکا به چندان شدت تحت تأثیر یک داستان دیگر قرار گرفت که خود داستان خود را به تعطیلی انداخت. این مانگا با عنوان “Fly Me to the Moon” نوشته و به طور منظم در مجله “Shogakukan’s Weekly Shonen Sunday” از سال 2018 منتشر می‌شود. این سری داستان یک مرد جوان به نام ناسا را دنبال می‌کند که به لطف نامش خواه ناخواه ارتباطی با فضا برقرار کرده است. اما زمانی که او با یک دختر مرموز به نام تسوکاسا آشنا می‌شود، تصمیم می‌گیرد با او ازدواج کند. اما این داستان دارای عناصر عجیبی است و سوالاتی در مورد اصل و نسب او وجود دارد. آیا او یک بیگانه است؟ یا شاید یک الهه ماه یا موجودی دیگر؟

مانگای جوجوتسو کایسن باعث توقف انتشار یک مانگا دیگر شد!

مانگای “Fly Me to the Moon” از یک انیمه محبوب الهام گرفته است که در اکتبر ۲۰۲۰ به ۱۲ قسمت پخش شد. این انیمه به قدری مورد پسند قرار گرفت که حتی دوبله انگلیسی نیز داشت و در سرویس پخش Crunchyroll در دسترس قرار گرفت. فصل دوم این انیمه در ماه آوریل سال گذشته پخش شد و در حال حاضر مانگای “Fly Me to the Moon” به طور منظم منتشر می‌شود، اما برای مدتی تعطیل شده است. در آخرین شماره مجله “شونن یکشنبه” در سال جاری، کاتا اعلام کرد که تا شماره ۵۰ این مجله، مانگا متوقف خواهد شد. او ادعا کرد که مقصر این توقف، فصل ۲۳۶ مانگای “جوجوتسو کایسن” است.

“جوجوتسو کایسن” یکی از محبوب‌ترین انیمه‌ها و مانگا‌های حال حاضر در جهان است و بسیاری از طرفداران این مانگا منتظر فصل آخر آن هستند. کاتا در شوک خود تنها نیست؛ زیرا بسیاری از طرفداران به اینترنت مراجعه کرده‌اند تا احساسات ناباوری و شوک خود را به اشتراک بگذارند. به نظر می‌رسد که این فصل از مانگا بیش از حد اوتاکوها را تحت تأثیر قرار داده است. همچنین، بر کنجیرو هاتا نیز این تأثیر را تجربه کرده است. طرفداران سری “Fly Me to the Moon” باید یکمی صبر کنند تا او این شوک را فراتر از خود کند و پیش از اینکه به فصل بعدی بروند، به کار خود بازگردد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *