مجله سیمدخت
0

کوین فایگی دیگر تمایلی به همکاری مجدد با این دو نفر ندارد!

بازدید 42

با توجه به مطالب کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios، اختلافات کوین فایگی با ادوارد نورتون و جاس ویدون جدی‌تر بوده‌اند از آنچه ممکن بود فهمیده شود.

کوین فایگی از اواخر دهه ۹۰ میلادی وارد عرصه‌ی سینما شد و به زودی به عنوان تهیه‌کننده به استودیوی مارول پیوست. او مدیریت این استودیو را به‌عهده گرفت و در ۱۵ سال فعالیت‌هایی متعدد با فیلم‌سازان، تهیه‌کنندگان، بازیگران و تیم‌های فنی دیگر داشت. اما به نظر می‌رسد که او علاقه‌ای به همکاری مجدد با دو نفر از این عوامل ندارد.

به گفته بخشی از کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios، اختلافات کوین فایگی با ادوارد نورتون و جاس ویدون جدی‌تر بوده‌اند از آنچه که اولاً فهمیده شده بود. او این دو نفر را از هر گونه حضور در پروژه‌های مارول منع کرده است. نورتون نقش بروس بنر را در فیلم The Incredible Hulk ایفا کرد اما در The Avengers، نقش این شخصیت به مارک رافلو (Mark Ruffalo) سپرده شد. فایگی در آن زمان یک بیانیه رسمی منتشر کرد و دلایل تغییر بازیگر هالک را شرح داد.

به گفته کوین فایگی، مسائل مالی در این تغییر نقش تأثیر نداشته‌اند و مشکل به رفتارهای نورتون در زمان تولید فیلم The Incredible Hulk برمی‌گردد. او تأکید کرد که فیلم The Avengers به بازیگرانی نیاز دارد که بخشی از یک تیم باشند و همچون رابرت داونی جونیور، اسکارلت جوهانسون و کریس ایوانز، بتوانند با دیگران هماهنگی داشته باشند.

اخیراً کوین فایگی تأیید کرده که تمامی فیلم‌ها و سریال‌هایی که توسط شرکت‌های دیگر بر اساس داستان‌های کمیک‌های مارول ساخته شده‌اند، بخشی از دنیای سینمایی مارول هستند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *