مجله سیمدخت
0

لیدی گاگا در جوکر 2: نقشی درخشان و غیرقابل‌پیش‌بینی

لیدی گاگا در جوکر 2: نقشی درخشان و غیرقابل‌پیش‌بینی
بازدید 22

فرانسین میسلر، مدیر انتخاب بازیگران فیلم “جوکر: جنون مشترک”، از بازی لیدی گاگا در این فیلم تحسین کرد.

Joker2

فرانسین میسلر، در مصاحبه‌ای اخیر، اعلام کرد که همه از بازی لیدی گاگا در فیلم “جوکر: جنون دو نفر” شگفت‌زده خواهند شد و این بازیگر به نحوی که فراتر از انتظارات عمل کرده است: “او در این فیلم بسیار عالی بوده است. نقش‌آفرینی این بازیگر هوش از سرتان می‌برد. من لیدی گاگا را برای این نقش پیشنهاد نکردم و این ایده تاد فیلیپس، کارگردان فیلم بود، اما باید بگویم که او واقعاً شگفت‌انگیز و کاردرست است.”

فرانسین میسلر افزود: “من بازی او را دیدم و واقعاً حیرت‌زده شدم. همه ما قابلیت‌های لیدی گاگا در آثاری مانند ‘A Star is Born’ را دیده بودیم، اما فکر می‌کردم که این نقش در حوزه تخصص این هنرپیشه است و جای تعجبی ندارد که بتواند نقش یک خواننده را بسیار طبیعی ایفا کند. واکین فینیکس در ‘جوکر’ خارق‌العاده است، اما اینکه لیدی گاگا می‌تواند پا به پای این بازیگر برجسته پیش بیاید و اجرای بی‌نظیری داشته باشد، نشان از عملکرد بی‌نظیر اوست.”

تاد فیلیپس، کارگردان فیلم “جوکر: جنون دو نفر” را در دست داشت. واکین فینیکس در این فیلم دوباره نقش کاراکتر شرور دنیای دی‌سی را بازی می‌کند و لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین ظاهر می‌شود. اطلاعات دقیقی از فیلم‌نامه “جوکر ۲” در دست نیست، اما در گزارش‌های قبلی اشاره شده بود که بخش زیادی از داستان این دنباله در تیمارستان آرکهام اتفاق می‌افتد. “جوکر ۲” در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۳ (۴ اکتبر ۲۰۲۴) به نمایش عمومی خواهد رسید.

واکین فینیکس، که پیشتر در فیلم “Beau Is Afraid” به ایفای نقش پرداخته است، همچنین لیدی گاگا، بازیگر “A Star Is Born”، زاسی بیتس از “Deadpool 2″، کاترین کینر از “Being John Malkovich”، برندن گلیسون از “The Guard”، و جیکوب لافلند از “Maze Runner: The Scorch Trials” نیز در فیلم “جوکر ۲” به ایفای نقش می‌پردازند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید