مجله سیمدخت
0

مارول در نهایت تئوری‌های طرفداران درباره مرد مورچه‌ای را تأیید کرد

بازدید 48

در نهایت، استودیو مارول تئوری‌های طرفداران درباره قابلیت غول پیکر شدن مرد مورچه‌ای را تایید کرد. این شخصیت، یکی از ابرقهرمانان حاضر در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) محسوب می‌شود. با وجود نامی که به او داده شده است، او نه تنها قادر به کوچک شدن بلکه با استفاده از ذرات پایم، قابلیت غول پیکر شدن دارد. این قابلیت توسط شخصیت اسکات لنگ به کمک آمده و مثال‌هایی از آن را می‌توان در فیلم‌هایی مانند “Avengers Endgame” یافت.
اسکات لنگ، در فیلم “Ant-Man and The Wasp: Quantumania” کتابی با نام “Look Out For The Little Guy” منتشر کرد که در دسترس علاقه‌مندان به دنیای مارول قرار دارد. این کتاب به بررسی پرسش‌ها و تئوری‌های طرفداران درباره قابلیت غول پیکر شدن مرد مورچه‌ای می‌پردازد و در نهایت تایید می‌کند که این قابلیت واقعیت دارد.
با توجه به تجربه‌ام، استفاده از قابلیت غول پیکر شدن برای کاربر مرد مورچه‌ای یا وسپ باید با احتیاط بیشتری انجام شود. این قابلیت به دلایل مختلفی تاثیرات منفی روی بدن انسان دارد و حداقل برای من این چنین است. یکی از دلایل این موضوع این است که باعث فشار زیادی بر سیستم عصبی می‌شود.
اسکات لنگ به یکی از سوالاتی که در مورد محدودیت قابلیت غول پیکر شدن پرسیده شده بود، به این صورت جواب داد:
به راستی، از این سوال‌هایی که نمی‌پسندم هنگامی که از هنک پایم می‌پرسم، چرا همه چیز را به عنوان یک انتقاد می‌بیند؟ اوه، به چه دلیل می‌خواهی به اندازه غول پیکر بشوی؟
مرد مورچه‌ای در یک بخش از کتاب خود افشا می‌کند که قادر است خود را به اندازه ساختمان امپایر استیت بزرگ کند که ارتفاع آن ۴۴۳ متر است. متاسفانه نمی‌توان به وضوح تشخیص داد که آیا اسکات لنگ در این بیان شوخی کرده یا کاملاً جدی صحبت می‌کند، زیرا تا کنون در هیچ کدام از فیلم‌ها به این اندازه از قابلیت غول پیکر استفاده نشده است. به علاوه، او در یکی از پاسخ‌های خود صراحتاً تایید می‌کند که وسپ هم می‌تواند خود را به اندازه یک غول پیکر کند. احتمالاً در آینده، در فیلم‌های مارول، به وقوع این اتفاق شاهد خواهیم بود.
اگرچه عملکرد Ant-Man and The Wasp: Quantumania در باکس آفیس نتایج مطلوبی نداشت، اما شخصیت مرد مورچه‌ای همچنان در فیلم‌های آینده این مجموعه حضور خواهد داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *