مجله سیمدخت
0

مود: اصلاح یا سقوط؟

مود: اصلاح یا سقوط؟
بازدید 12

ارز دیجیتال مود (MODE)، که توکن بومی شبکه‌ی لایه ۲ امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) به نام مود نت‌ورک (Mode Network) است، در یک هفته‌ی کوتاه توانست رشد قابل توجهی، به نسبت ۴۰۰۰ درصد، را تجربه کند و به عنوان یکی از سودآورترین رمزارزهای این هفته شناخته شود.

نکته‌ی قابل توجه این است که این رشد ناگهانی در میان شرایطی رخ داده است که بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات فراوانی روبرو بوده و شاخص ترس و طمع نیز به احساسات خنثی سرمایه‌گذاران اشاره داشته است.

اگرچه مود توانسته است رشد چشمگیری را تجربه کند، اما در حال حاضر در بهترین نقطه‌ی فروش قرار نگرفته است. این ارز دیجیتال تنها یک هفته پیش راه‌اندازی شد و به سرعت به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی ۰.۱۱۷۷ دلار رسید.

با این حال، در زمان نگارش این خبر، قیمت MODE به حدود ۱۰ درصد کاهش یافته و به مقدار ۰.۰۳۶۹۴ دلار رسیده است که تقریباً یک سوم از اوج قیمتی آن است.

مود: اصلاح یا سقوط؟

با این حال، ارزش بازار مود همچنان برابر با ۴۸.۱۴ میلیون دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن با افزایش ۲۱.۷۵ درصدی به میزان ۵.۰۴ میلیون دلار رسیده است که نشان‌دهندهٔ عملکرد مثبت این رمزارز است. جالب است بدانید که تنها ۱۳ درصد از کل عرضهٔ ۱۰ میلیارد واحدی مود در گردش است.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در رشد چشم‌گیر قیمت این رمزارز تأثیرگذار بوده، لیست شدن آن در صرافی‌های معتبر مانند بای‌بیت و Gate.io است. همچنین، موفقیت مود نت‌ورک در گسترش اکوسیستم خود و اضافه کردن چندین اپلیکیشن به آن، بر روی رشد قیمت مود اثرگذار بوده است.

علاوه بر این، فعالیت‌های بازاریابی شبکه و جذب میلیون‌ها دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی نیز به ترویج این ارز دیجیتال کمک کرده و توزیع رایگان اولیهٔ توکن (ایردراپ) آن، باعث ایجاد انگیزه برای خرید و فروش این ارز دیجیتال شده است.

همچنین، ناپایداری بازار ارزهای دیجیتال و تمایل سرمایه‌گذاران به کسب سود سریع در این دوران، زمینه‌ای را برای رشد چشم‌گیر مود فراهم کرده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *