مجله سیمدخت
0

Modern Warfare 3 به جمع عناوین گیم‌پس می‌پیوندد!

Modern Warfare 3 به جمع عناوین گیم‌پس می‌پیوندد!
بازدید 15

Modern Warfare 3

با توجه به اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت قرار است اواخر این ماه، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 را برای کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس منتشر کند.

بعد از خریداری اکتیویژن توسط مایکروسافت، بسیاری انتظار داشتند تا مجموعه محبوب و قدیمی Call of Duty برای مشترکان سرویس گیم پس عرضه شود. اکنون با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد این آرزوی طرفداران به واقعیت تبدیل خواهد شد؛ زیرا Call of Duty: Modern Warfare 3 در آخرین روزهای این ماه برای سرویس ایکس باکس گیم‌پس عرضه خواهد شد.

این بازی از سری Call of Duty که در سال ۲۰۲۳ منتشر شده، در واقع اولین بازی از این مجموعه است که به سرویس ایکس باکس گیم‌پس اضافه خواهد شد. بازی Modern Warfare 3 توسط استودیو اسلج‌همر گیمز ساخته و عرضه شده است. تاکنون تاریخ دقیق عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به‌صورت رسمی اعلام نشده، اما منابع مختلفی به اضافه شدن این بازی در نیمه‌ی دوم ماه ژوئیه (اواخر تیر یا اوایل مرداد) اشاره کرده‌اند.

اخیراً ردموندی‌ها به‌طور رسمی با معرفی سطح جدیدی از سرویس اشتراکی خود به نام گیم پس استاندارد، از افزایش قیمت سرویس اشتراکی خود خبر دادند. قیمت این سرویس در برخی مناطق تا ۲۵ درصد افزایش یافته است. از تاریخ ۱۰ ژوئیه (امروز)، قیمت اشتراک ایکس باکس گیم‌پس آلتیمیت از ۱۶.۹۹ دلار به ۱۹.۹۹ دلار در ماه افزایش خواهد یافت. همچنین، قیمت اشتراک پی سی گیم‌پس برای کامپیوتر نیز از ۹.۹۹ دلار به ۱۱.۹۹ دلار در ماه افزایش می‌یابد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید