مجله سیمدخت
0

جزئیات تازه‌ای از بازی چندنفره Far Cry منتشر شد

بازدید 59

یکی از اطلاعات جدیدی که از دنیای بازی‌ها به دست آمده، مربوط به جزئیات بازی چندنفره Far Cry است. یک منبع قابل اعتماد در صنعت بازی‌ها به تازگی اطلاعاتی از کلیت بازی چندنفره Far Cry با عنوان Project Talisker منتشر کرده است.

به گزارش‌های قبلی، استودیوی یوبیسافت مونترال در حال توسعه دو بازی از مجموعه محبوب Far Cry به نام رمزی “Project Talisker” است. با این حال، به دنبال تغییرات در تیم مدیریتی، به نظر می‌رسد این دو بازی به دو پروژه جداگانه و مستقل تبدیل شده‌اند.

بنابراین، اولین پروژه با نام “Project Blackbird” شناخته می‌شود که واقعاً نسخه بعدی از سری اصلی Far Cry محسوب می‌شود. همچنین، پروژه دوم که با نام “Project Maverick” شناخته می‌شود، یک تجربه چندنفره مبتنی بر استخراج در دنیای Far Cry را برای طرفداران فراهم می‌کند.

با توجه به اظهارات این اینسایدر معتبر، داستان بازی در یک منطقه خیالی به نام “Alashnica” در آلاسکا رخ می‌دهد. شهری که به نظر می‌رسد آزادی و عدالت را برای مردم وعده داده است، اما در واقعیت ظلم و فساد در آن حاکم شده است.

بازیکنان در این دنیای فراگیر مجبورند منابعی را جمع‌آوری و دشمنان را شکست دهند تا بتوانند زنده بمانند. این منابع شامل گیاهان دارویی، چرم حیوانات، مواد شیمیایی و مهمات و اسلحه‌های مختلف می‌شود. همچنین، این بازی یک سیستم ارتقاء سطح دارد و برای بهبود مهارت‌های بازیکن، باید چالش‌هایی را پشت سر بگذارند. از ویژگی Permadeath نیز در بازی استفاده شده است، به این معنا که در صورت مرگ بازیکن، تمام منابع جمع‌آوری شده و ذخیره نشده از بین می‌روند.

به نظر می‌رسد که بازی چندنفره Far Cry برای عرضه در آوریل سال 2025 در نظر گرفته شده است، پیش از عرضه Far Cry 7. لازم به ذکر است که هنوز شرکت یوبیسافت این اطلاعات را تایید یا رد نکرده است و این اطلاعات تا زمان تایید رسمی به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *