مجله سیمدخت
0

اطلاعات جدیدی از ارتباط بین فیلم Deadpool 3 و فصل دوم سریال Loki به دست آمده‌اند

بازدید 61

دو افشاگر مشهور صنایع فیلم و سریال به تازگی جزئیات بیشتری از ارتباط بین فیلم “ددپول 3” و فصل دوم سریال “لوکی” را منتشر کرده‌اند.

از زمان شروع تداوم فیلم‌برداری فیلم “ددپول 3” که به دلیل اعتصاب بازیگران هالیوودی از چند ماه پیش آغاز شده بود، این فیلم با تاخیر روبرو شده است و حتی ممکن است در سال آینده اکران نشود. با این وجود، این فیلم یکی از آثار مورد انتظار دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. در این فیلم، مخاطبان شاهد ماجراجویی مشترک ددپول و ولورین در یک دنیای موازی خواهند بود. منابع غیررسمی همچنین تأکید دارند که اتفاقاتی که در سومین نسخه سینمایی وید ویلسون رخ می‌دهد، با فیلم “Avengers: Secret Wars” مرتبط است.

MyTimeToShineHello و CanWeGetSomeToast، دو افشاگر مشهور این صنعت، اطلاعات تازه‌ای ارائه داده‌اند. MyTimeToShineHello در ابتدا اعلام کرد که “ددپول 3” داستان تلاش‌های سازمان اختلالات زمانی برای تشکیل ارتشی از ابرقهرمانان جهان‌های مختلف جهت مقابله با واریانت‌های کانگ فاتح را به تصویر می‌کشد. او همچنین تأکید کرد که کارمندان این سازمان به ولورین مأموریت یافتن اعضای این ارتش را سپرده‌اند، اما ولورین در شرایط مناسبی نخواهد بود.

یکی از کاربران با شوخی نوشته بود: “من عاشق این امیدواریم که فیلم ددپول در مورد یک شخصیت دیگر باشد!” در پاسخ به این نظر، CanWeGetSomeToast بیان کرد که “ددپول 3” همچنان باید یک فیلم اختصاصی با وید ویلسون باشد. او همچنین بر اساس اطلاعات خود ادامه داد و گفت که فعالیت‌های وید ویلسون در دنیای موازی با استفاده از ساعت مچی کیبل، توجه سازمان اختلالات زمانی را به خود جلب کرده و او را به دستگیری می‌انجاماند.

در داستان فیلم، ددپول پس از دستگیری به تلاش برای مقابله با واریانت‌های کانگ پی می‌برد و به سازمان اختلالات زمانی مراجعه می‌کند. او از این سازمان فرار کرده و پس از ملاقات با ولورین، او را به همکاری برای ایجاد ارتش مورد نظر ترغیب می‌کند. در ضمن، CanWeGetSomeToast برای اثبات اطلاعات خود به مصاحبه‌های یکی از تهیه‌کنندگان فصل دوم “لوکی”، کوین رایت، اشاره کرد. رایت در این مصاحبه تأکید کرد که سازمان اختلالات زمانی در دیگر آثار مارول نقش خواهد داشت.

فصل دوم سریال “لوکی” با پخش قسمت‌های پنجم و ششم در این هفته و هفته آینده به پایان می‌رسد. اما “ددپول 3” هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *