مجله سیمدخت
0

Inside Out 2: رکوردشکنی دوباره پیکسار!

Inside Out 2: رکوردشکنی دوباره پیکسار!
بازدید 24

انیمیشن Inside Out 2 توانست با پشت سر گذاشتن انیمیشن Incredibles 2 به پر فروش‌ترین انیمیشن تاریخ پیکسار در گیشه جهانی تبدیل شود.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله انیمیشن Inside Out رکورد جدید دیگری را شکسته است. انیمیشن Inside Out 2 در روز چهارشنبه با عبور از انیمیشن Incredibles 2 و فروش ۱.۲۴۲ میلیارد دلار، به پر فروش‌ترین انیمیشن تاریخ پیکسار در گیشه جهانی تبدیل شد. این انیمیشن اکنون چهارمین انیمیشن پر فروش‌ تاریخ سینمای جهان است و احتمال زیادی دارد که به رتبه اول برسد.

فروش انیمیشن Inside Out 2 در روز سه‌شنبه به ۱.۲۵۱ میلیارد دلار رسیده است که شامل ۵۴۳.۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۷۰۸ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود. انیمیشن Inside Out 2 اکنون سومین انیمیشن پر فروش گیشه آمریکای شمالی است و با عبور از فیلم The Dark Knight به کارگردانی کریستوفر نولان، اکنون هفدهمین فیلم پر فروش گیشه آمریکای شمالی محسوب می‌شود.

Inside Out 2: رکوردشکنی دوباره پیکسار!

انیمیشن Frozen با فروش ۱.۲۷۴ میلیارد دلار، در حال حاضر جایگاه پرفروش‌ترین انیمیشن را به خود اختصاص داده است. انیمیشن بعدی که انتظار می‌رود به این موفقیت نزدیک شود، Inside Out 2 است و پس از آن، انیمیشن The Super Mario Bros. Movie با فروش ۱.۳۶۱ میلیارد دلار قرار دارد. همچنین، انیمیشن Frozen 2 با فروش ۱.۴۵۱ میلیارد دلار هم‌اکنون پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما محسوب می‌شود. اگرچه مشخص نیست که آیا انیمیشنی بتواند از این رکورد عبور کند، بسیاری معتقدند که در نهایت دنباله انیمیشن Inside Out موفق به این کار خواهد شد.

انیمیشن Inside Out 2 هنوز در ژاپن اکران نشده است، اما انتظار می‌رود که در این کشور با استقبال خوبی مواجه شود. این انیمیشن در کره جنوبی نزدیک به ۵۰ میلیون دلار فروش کرده است که می‌تواند نشانه‌ای از موفقیت در بازار ژاپن باشد. انیمیشن جدید پیکسار همچنین عملکردی بی‌سابقه در گیشه آمریکای لاتین داشته است. در بازار آمریکای شمالی نیز انتظار می‌رود Inside Out 2 با فروش ۵۷۵ میلیون دلار در هفته آینده از انیمیشن ماریو عبور کند و تنها انیمیشن Incredibles 2 با فروش ۶۰۹ میلیون دلار را پشت سر بگذارد که به نظر می‌رسد در نهایت از آن هم عبور خواهد کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید