مجله سیمدخت
0

انیمه Omniscient Reader’s Viewpoint با انتشار یک تیزر معرفی شد

انیمه Omniscient Reader’s Viewpoint با انتشار یک تیزر معرفی شد
بازدید 26

کرانچی‌رول و Aniplex با انتشار یک تیزر اعلام کردند که انیمه‌ای براساس کمیک کره‌ای Omniscient Reader’s Viewpoint در دست ساخت است.

براساس جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از وب‌تون‌های محبوب کره‌ای به انیمه تبدیل خواهد شد. کرانچی‌رول و Aniplex با انتشار یک تیزر کوتاه رسماً ساخت انیمه‌ای براساس کمیک کره‌ای Omniscient Reader’s Viewpoint را تایید کردند. هنوز اطلاعات زیادی مانند نام استودیو سازنده در دسترس نیست، اما مشخص شده که نام انیمه به Omniscient Reader، که نسبت به نام اصلی کوتاه‌تر است، تغییر یافته است.

مجموعه وب‌تون “Omniscient Reader’s Viewpoint” توسط singNsong و Sleepy-C خلق شده و برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

نسخه اصلی این وب‌تون تا سال ۲۰۲۰ ادامه داشت. در مجموع، ۹ قسمت اصلی و ۲۰ لایت ناول از این مجموعه نوشته و منتشر شده‌اند. همچنین پوستری از انیمه “Omniscient Reader” منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

انیمه Omniscient Reader’s Viewpoint با انتشار یک تیزر معرفی شد

 

اما منهوا “Omniscient Reader’s Viewpoint” داستان کیم دوکجا، یک کارمند اداری و خواننده مشتاق رمان‌های وب را دنبال می‌کند که تنها لذت زندگی‌اش از این راه تامین می‌شود. یک روز، داستان مورد علاقه او به‌همراه دنیایش به پایان می‌رسد. مردم سراسر جهان ناگهان متوجه می‌شوند که در حال قتل عام توسط هیولاهای وحشتناک هستند یا در سناریوهای سادیستی بیرون از دنیای واقعی گرفتار شده‌اند.

با این حال، دوکجا به‌خوبی می‌داند که این تنها فصل اول از وقایعی است که رخ خواهند داد و پیچش‌های داستانی ویرانگر و مرگباری در انتظار آن‌ها است. او دیگر نمی‌تواند به‌عنوان یک خواننده باقی بماند و وقت آن رسیده است تا سرنوشت خود را بنویسد. با توجه به محبوبیت انیمه “Solo Leveling” که اقتباسی از منهوایی به همین نام است، به‌نظر می‌رسد که باید انتظار سرمایه‌گذاری بیشتری روی این گونه آثار در آینده داشته باشیم.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *