مجله سیمدخت
0

ChatGPT به‌زودی با قابلیت‌های جدید عرضه می‌شود

ChatGPT به‌زودی با قابلیت‌های جدید عرضه می‌شود
بازدید 23

OpenAI در اولین کنفرانس توسعه‌دهندگان خود قصد دارد اخبار جذابی را اعلام کند، از جمله کاهش قیمت مدل‌های خود و بهبود عملکرد آن‌ها. در این رویداد که در روز دوشنبه (۱۵ آبان ۱۴۰۲) در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، OpenAI نقشه‌های خود را برای پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی اعلام خواهد کرد. این کنفرانس نشان‌دهنده‌ی اهداف جاه‌طلبانه‌ی OpenAI برای گسترش خدمات به جامعه‌ای گسترده‌تر از مصرف‌کنندگان عادی است.

در این رویداد یک‌روزه، سم آلتمن مدیرعامل OpenAI وعده‌ی انتشار چند خبر عالی را به شرکت‌کنندگان داده است. پس از انتشار ChatGPT در نوامبر سال گذشته، OpenAI به یکی از سریع‌ترین برنامه‌های کاربردی جهان تبدیل شد و همچنین همزمان با ورود این چت‌بات به‌کارافتادن شور و شوق هوش مصنوعی مولد در جامعه‌ی فعال این حوزه آغاز شد. این هوش مصنوعی مولد قادر به تولید محتوای کاملاً جدید، از جمله متن، عکس و کد نرم‌افزاری، با استفاده از داده‌های گذشته می‌باشد.

ChatGPT به‌زودی با قابلیت‌های جدید عرضه می‌شود

با پشتوانه‌ی چند میلیارد دلاری مایکروسافت، OpenAI به یک پلتفرم هوش مصنوعی پیش‌فرض تبدیل شده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مقالات، قراردادها، برنامه‌های سفر و حتی رمان‌های کاملی بنویسند. به گزارش رویترز، OpenAI قرار است به توسعه‌دهندگانش به‌روزرسانی‌های جدیدی ارائه دهد که تمرکز بر کاهش هزینه‌ها دارد و همچنین قابلیت‌های جدیدی را به آن افزوده است. این کاهش هزینه‌ها، یکی از نگرانی‌های اصلی برای شرکای تجاری این استارتاپ است، زیرا مدل‌های قدرتمند OpenAI برای کارکرد پایدار و بی‌وقفه به هزینه‌های زیادی نیاز دارند. ویژگی‌های بصری ChatGPT همچنین این چت‌بات را توانمند کرده‌اند تا با تجزیه‌وتحلیل تصاویر، توسعه‌دهندگان را در ساخت برنامه‌های جدید در زمینه‌های مختلف از جمله سرگرمی و پزشکی یاری کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *