مجله سیمدخت
0

OpenAI امیدوار است نسخه جدید ChatGPT کاربران را به پلتفرم بازگرداند

بازدید 29

نسخه‌ی جدید ChatGPT، مدل زبانی پیش‌فرض را اصلاح می‌کند و تجربه‌ی کار با این چت‌بات را بهبود می‌دهد. OpenAI به دنبال بازگردانی کاربران از دست‌رفته است.

OpenAI آپدیت مهمی برای چت‌بات هوش مصنوعی خود یعنی ChatGPT آماده کرده که هدف آن، بهبود تجربه‌ی کاربری است. این آپدیت طی روزهای آینده ارائه خواهد شد و ویژگی‌های جدیدی مثل نمونه‌های سریع، پاسخ‌های پیشنهادی و استفاده از مدل GPT-4 به‌عنوان مدل پیش‌فرض برای کاربران پلاس را به‌ارمغان می‌آورد.

پاسخ‌های پیشنهادی در نسخه‌ی جدید ChatGPT به کاربران کمک می‌کند سوالات خود را بهتر مطرح کنند. این ویژگی در واقع به شما اجازه می‌دهد بحث‌هایی عمیق‌تر با چت‌بات داشته باشید.

تغییر مهم دیگر هوش مصنوعی ChatGPT برای کاربران پلاس، این است که به‌طور پیش‌فرض از مدل زبان بزرگ GPT-4 استفاده می‌کند و در واقع این مدل جایگزین GPT-3.5 می‌شود. کاربران پلاس اکنون GPT-4 را به‌عنوان مدل پیش‌فرض در دسترس دارند و به‌روزرسانی جدید، انتخاب کاربر را به‌خاطر می‌‌آورد تا در مراجعات بعدی نیازی به تغییر دستی نداشته باشد.

آپدیت ChatGPT همچنین اجازه می‌دهد چندین فایل را آپلود کرده و آن‌ها را به طور هم‌زمان تجزیه‌وتحلیل کنند. این قابلیت با نسخه‌ی بتا Code Interpreter برای همه‌ی کاربران پلاس در دسترس قرار خواهد گرفت.

کاربران پس‌ از به‌روزرسانی ChatGPT، زمان کمتری برای ورود به این چت‌بات صرف خواهند کرد، زیرا هوش مصنوعی اکنون مکالمات و داده‌ها را برای مدت بیشتری نگه‌داری می‌کند و بنابراین نیازی نیست هر دو هفته یک‌بار وارد سیستم شوید. علاوه‌براین OpenAI صفحه‌ی ورود کاربرپسندتری را برای بهبود تجربه‌ی کاربری معرفی کرده است.

نسخه‌ی به‌روز ChatGPT همچنین امکان میان‌برهای صفحه‌کلید را برای دسترسی سریع‌تر به توابع مختلف ارائه می‌دهد. به‌عنوان مثال، با فشردن کلیدهای ترکیبی “Ctrl+Shift+C” بلوک‌های کد را کپی می‌کند و “Ctrl+/” فهرست میان‌برها را نمایش می‌دهد.

همچنین، OpenAI در حال کار روی GPT-5 است؛‌ مدل زبانی پیشرفته‌ای که ویژگی‌هایی مثل کاهش توهمات چت‌بات، قابلیت‌های چندوجهی (مثلاً درک تصویر، ویدیو، صوت و متن)، بهبود حافظه و پارامترهای بیشتر را ارائه خواهد داد. البته هنوز هیچ تأییدیه‌ رسمی‌ای برای راه‌اندازی GPT-5 وجود ندارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *